Vieglums un mērenība ēšanā

Ieradumi, kas mainīs Tavu fizisko formu, labsajūtu un dzīvi!

Ēdienam ir jāsniedz enerģija, vieglums un prieks, gan fiziski, gan emocionāli, nevis jānodarbina Tavs prāts teju 24h diennaktī vai jārada slikta pašsajūta un galvassāpes par to, kā uzturēt sevi formā

Šo vieglumu un prieku var iegūt! 

Esmu radījusi vienkāršu online programmu, kas iemācīs Tev labus ieradumus, kā pie tā nonākt!

Lūdzu, noskaties šo video.

Watch this video on YouTube.
Skaties šo video Youtube

Tavi ieguvumi

 • Miers un uzticēšanās sev – iemācīsies ēst tieši tik, cik Tavam ķermenim nepieciešams, bez diētām, kaloriju skaitīšanas un produktu izslēgšanas.
 • Atbrīvošanās no Tev nederīgiem ieradumiem – pārēšanās, našķošanās ieraduma pēc, emocionālās ēšanas u.c.
 • Laba fiziskā labsajūta un forma – ķermenis būs pateicīgs par vieglumu. 
 • Pašpārliecība – Tu spēj kontrolēt savus ēšanas ieradumus, nevis tie kontrolē Tevi.

Es saprotu, ka ir grūti šim noticēt, sevišķi, ja ir gājis kā pa kalniem un lejām un izmēģinātas dažādas metodes, kā tikt galā ar ēšanu (cik traki tas izklausās!)

Taču uzticies – šī vienkāršā, aizņemtam cilvēkam piemērotā sistēma ir labāko pasaules uztura speciālistu un psihologu izstrādāta un praksē pārbaudīta uz nu jau 100 000 cilvēku visā pasaulē.

Tas nav par kārtējo brīnumlīdzekli, kā ātri zaudēt x kg līdz nākamajai reizei vai par drastisku sevis mocīšanu – tas ir par labiem ieradumiem un veselīgām attiecībām ar ēdienu un pašam ar sevi visa mūža garumā.

Šī programma mani uzrunāja ar to, ka netiek solītas standarta lietas – nomet svaru, ēd veselīgi, bet gan tiek mācīts par un ap apzinātu ēšanu, emocionālo ēšanu un ieradumu maiņu.
Man nekad nav bijušas draudzīgas attiecības ar ēdienu un principā apēdu emocijas, kas ir kā apburtais loks un nepārtraukti jutos slikti.
Šajā programmā mācies saprast sevi un jau no pirmajām dienām ir lietas un ieradumi, kurus sāc mainīt. Viss lielais sastāv no maziem solīšiem, maziem sasniegumiem.
Ieva ļoti iedziļinās pašos pamatos un sīkumos, lai rezultāts būtu sekmīgāks. Tā nav tikai plika runāšana, bet ir jūtama interese un liels, milzīgs sirdsdarbs. Ieva ir fantastisks cilvēks, kurš tiešām spēj palīdzēt pat tiem, kas paši netic, ka to spēs izdarīt.

Jana Rosoha

Programmas tēmas

Apzināta ēšana

Praktizēsim apzinātas ēšanas prasmes, lai mazinātu bezmērķīgu našķošanos, ēšanu “ēšanas pēc”, pārēšanos, arī diētu izraisītas bailes no ēšanas. Apgūsim spēju sevi labāk izjust un ieklausīties ķermeņa patiesajos signālos.
Ar pavisam vienkāršu ikdienas ieradumu un uzdevumu palīdzību var mainīt to, kā uztveram ēšanas procesu, iegūt izteiktu sāta sajūtu, uzlabot gremošanu, fiksēt nianses savā pašsajūtā, kā arī mainīt sarežģītas attiecības ar ēdienu.
Apzinātība un arī apzināta ēšana pasaulē tiek praktizēta jau sen, šobrīd to izmanto arī Rietumu klīnikās – gan ēšanas traucējumu, gan nevēlamu ieradumu, gan liekā svara risināšanai.

Ieradumi

Lielākā daļa mūsu ikdienas darbību ir automātiskas. Mūsu smadzenes meklē ātrākos un vienkāršāko veidus, kā risināt ikdienas problēmas.
Tā mēs apaugam ar dažādiem ieradumiem, no kuriem daļa mums (vairs) nekalpo.
Lai uzlabotu savu veselību un dzīves kvalitāti, visgudrāk ir koncentrēties tieši uz labu ieradumu izkopšanu un nevēlamo ieradumu izskaušanu. Lai tas, ko ikdienā darām, mums ir viegli, organiski un nes labumu ilgtermiņā.
Ēšanas kontekstā mums mēdz būt daudz dažādu ieradumu, kurus pamainot, var iegūt labu pašsajūtu, ķermeņa uzbūvi un veselību.
Programma ir balstīta tieši uz to.

Izpratne par emocionālo ēšanu

Izpratīsim, kāpēc mēdzam izmantot ēdienu sevis mierināšanai, apbalvošanai, izklaidēšanai utt.
Došu arī rīkus un uzdevumus no dažām psihoterapijas praksēm (KBT un DBT), lai iemācītos tikt galā ar uzmācīgajām kārēm.

Pārmaiņu psiholoģija

Ļoti bieži labi zinām, kas jādara, lai mainītos un kā būtu labāk, taču iesīkstējušos ieradumus nav viegli lauzt.
Tam ir liela saistība gan ar mūsu personību, rakstura iezīmēm, mūsu interesēm dzīvē, gan dažādajām prioritātēm un vēlmēm. Tāpēc iekšējas pretrunas un pretestība ir neatņemamas pārmaiņu sabiedrotās.
Bieži to visu neapzinoties un neizprotot, mēdzam būt paškritiski, uztvert jebkuru mazāko kļūmi un neizdošanos kā milzīgu zaudējumu un visu mest pie malas
Izpratne par psiholoģisko pusi daudziem maniem klientiem ir devušas iekšēju mieru, skaidrību un spēju turpināt iesākto. Un, kā zināms, konsekvence un nepadošanās ir uzvarētāju iezīmes.

Liels uzsvars būs uz attieksmes maiņu pret ēdienu un ēšanu un savu dabisko izsalkuma un sāta signālu “dzirdēšanu” un ievērošanu.

Jaunie ieradumi un apgūstamās prasmes noderēs:

 • cilvēkiem ar lieko svaru – lai iemācītos dabiskāk kontrolēt apēstā daudzumu un attiecīgi koriģēt fizisko formu;
 • cilvēkiem, kas nav apmierināti ar saviem ēšanas ieradumiem (pat ja liekais svars netraucē) – emocionālā ēšana, pārēšanās, “apsēstība” ar ēdienu utt;
 • cilvēkiem ar ilgstošu tievēšanas vēsturi, kas vēlas atgūt veselīgākas attiecības ar ēdienu un savu ķermeni;
 • jebkuram, kurš saprot, ka garšīga ēdiena pārbagātība ikdienā un pretošanās kārdinājumiem aizņem pārāk daudz iekšējo resursu.

Kā tas notiks?

Pēc pieteikšanās programmai, reģistrēsies aplikācijā, caur kuru 6 nedēļu garumā ik darba dienu saņemsi manus video, kuros vienkārši un saprotami veidošu izpratni par lietām, kas ietekmē to, kāpēc, ko un cik daudz ēdam – un kā to pašam kontrolēt – kā arī atgādinājumus par tajā nedēļā praktizējamo ieradumu. Jo lietas mainās tikai caur izpratni un reālu darīšanu.

Viss izdarāms pat aizņemtākajā ikdienā.

Es būšu podziņas spiediena attālumā jebkuriem jautājumiem un atbalstam.

Manuprāt, šī ir programma ar paliekošu efektu (arī tad, ja galvenais mērkis nav svara zaudēšana!)
Te tiek dota izpratne par visu, kas mums saistās ar ēšanu, un ēšana nav tikai mehāniska darbība dzīvības uzturēšanai, bet kas daudz, daudz plašāks, ko bieži vien dzīves skrējienā aizmirstam un neaizdomājamies.
Par to visu šeit tiek stāstīts, rakstīts, doti mazi ikdienas uzdevumi, kas nemanāmi maina skatījumu arī uz citām lietām sev apkārt.
Pats galvenais ieguvums no visas Tevis dotās informācijas – saprašana, kas, kā un kāpēc notiek, ka viss ir nepārtraukts process, kurā iespējams atgriezties un turpināt jebkurā brīdī.
Katrs mazais solītis uz ieradumu maiņu ved pie lielāka mērķa un labsajūtas.
Ieva, liels paldies par to, ko dari, jo ir jūtams, ka to dari ar sirdi un dvēseli!

Ilze Šteinburga

Programmas autore un vadītāja

Sveiki!
Esmu Ieva Dulmane, sertificēta uztura trenere.
Par savu skolu lepni varu saukt kanādiešu Precision Nutrition, kuru neuzbāzīgo uztura filozofiju un pakāpenisko pieeju pārmaiņu procesam esmu pārņēmusi arī es. Bez revolūcijām un kardināliem soļiem, Jaungada apņemšanām un īstermiņa pasākumiem.
Dziļas pārmaiņas notiek, tikai sperot mazus soļus katru dienu, apgūstot noteiktas prasmes.

Programmā piedāvāto zināšanu, vingrinājumu un ieteikumu spēku redzu gan pati uz sevi un savu ģimeni, gan uz saviem klientiem, gan tūkstošiem cilvēku visā pasaulē, kas ir izmantojušo Precision Nutrition izstrādāto sistēmu. 

Biežāk uzdotie jautājumi

 1. Cik ilgi norisināsies programma un cik laika nepieciešams ikdienā?
  Programma turpināsies 6 nedēļas, taču katrs var darboties savā tempā un turpināt, cik vien ilgi nepieciešams arī pēc programmas beigām (visi materiāli paliks pieejami bezgalīgi).
  Vidējais laiks, kas nepieciešams ikdienā, ir max 30 min, viss atkarīgs no tā, cik ļoti cītīgi visā iedziļinās un pilda ieteiktos vingrinājumus un praktizē jaunās lietas. Jo vairāk enerģijas sevī ieliekam, jo labāki rezultāti.
 2. Kā var norēķināties par programmu?
  Spiežot uz pogas “Piesakos programmai”, būs iespēja apmaksāt ar bankas karti.
  Ja vēlies rēķinu vai esi juridiska persona vai vēlies programmu kādam dāvināt, raksti uz info@kotuedisi.lv un visu noorganizēsim.
 3. Vai var pieteikties uz individuālu konsultāciju?
  Jā, raksti uz info@kotuedisi.lv un piesakies.

Ļoti patika pamats, kādu ieliki, visu sīki un smalki izskaidrojot un pastāstot. Tas daudz palīdzēja, lai saprastu, cik organisms ir vienots visās “detaļās”.
Vairāk izprotu lietas un ir mainījusies domāšana, kas saistīta ar ēšanu un tās paradumiem. Pie pašiem paradumiem vēl strādāju, bet ir jau rezultāti.
Paldies, kurss tiešām bija iedvesmojošs un rosinošs uz pārmaiņām!

Irita Lazareva

Nekas nemainīsies, ja nekas nemainīsies.

Ar ēdienu var ietekmēt tik daudz – gan veselību, gan pašpārliecību, gan iegūt enerģiju citām dzīvē svarīgajām lietām. Neatņem sev iespēju dzīvot ar pilnu krūti.

Ir vērts ieinvestēt savu prasmju un ieradumu attīstīšanā, lai būtu vieglāk pēc tam.
Lai mainītos uz palikšanu, nevis “lēkātu” no viena paņēmiena uz nākamo, mūžīgi eksperimentējot un līdz galam neko neatrisinot.

Tu baudi ēdienu, bet tas nav galvenais Tavā dzīvē.
Tu jūties viegli un Tev vairs neprasās lietas, kas Tev liek justies slikti.
Fiziskā forma mainās no mūsu darbībām. 
Mūsu darbības sākas galvā.

Investīcija Tavā ilgtermiņa labsajūtā ir tikai 49 eur.

Tas ir ap 1 eur dienā – ko tāpat neapdomīgi mēdzam iztērēt uz niekiem un našķiem. Padomā, kas ir pa īstam būtiski?

Pie tam es piedāvāju unikālu garantiju – Tev ir 21 diena laika, lai saprastu, vai šī programma un pieeja ir Tev.
Ja nē – saņem savu naudu atpakaļ.
Principā Tu vari iziet pusi programmas un pārdomāt.
Man ir būtiska kvalitāte un spēja palīdzēt cilvēkiem, tāpēc nebaidos nodrošināt šādu garantiju.


Piesakies šodien un saņem e-grāmatu
Sabalansēts uzturs aizņemtā ikdienā
pilnīgi bez maksas!

E-grāmatas standarta cena 6.99 eur.

 • īss un praktisks skaidrojums par makro-uzturvielām un kā sabalansēt tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu daudzumu ikdienā;
 • garšīgas un vienkāršas receptes;
 • idejas ikdienas ēdienkartes sastādīšanai

*E-grāmatu saņemsi pēc 3. programmas nedēļas.

Ja radušies kādi jautājumi par programmu vai apmaksas kārtību, gaidīšu tos uz info@kotuedisi.lv


Šis ir fantastisks projekts, jo, kā izrādās, ēdiens pasaka par tevi tik daudz (ne tikai to, ko tu ēd, ko tu dari, kā tu dari, bet arī, kā tu jūties, kāpēc tu tā jūties un ko vajadzētu mainīt!)

Ilze