individuāls atbalsts

ēšanas ieradumu uzlabošanā

un svara zaudēšanā

  • Ja esi “apaugusi” (vai apaudzis:) ar nevēlamiem ieradumiem (našķošanās, neregulāras ēdienreizes, ēšana autopilotā) un sāk nepatikt sava pašsajūta un varbūt arī izskats vai
  • labi zini, kā atbrīvoties no saviem 5 kg un esi to darījusi jau reizes 7 vai
  • vienkārši Tev vienai nesanāk atbrīvoties no nevēlamajām rezervēm, jo “trūkst spēka”…

Sveiki! Esmu Ieva Dulmane, sertifcēta uztura trenere (Precision Nutrition L2 certified nutrition coach).
Palīdzu cilvēkiem apgūt laba uztura pamatprincipus, mainīt ēšanas ieradumus, labāk izprast savas attiecības ar ēdienu, un iemācīties mērenību – kas viss palīdz zaudēt liekos kilogramus un uzlabot pašsajūtu.

Programmu veidi

Budžeta

Cilvēkiem, kas vēlas sakārtot ikdienas uzturu (arī varbūt zaudēt lieko svaru), un kam nepieciešams mazs “uzmundrinājums” un sajūta, ka vēl kādam “nav vienalga”, kam vajag vienkārši nelielu uzraudzību, lai viss notiek veiksmīgi, praktisku padomu un uztura izvērtēšanu – bez dziļas “rakāšanās” sevī.
Ietilpst 2 online sarunas (30 min) mēnesī un iknedēļas atskaitīte.

Cena: 30 eur/mēnesī


Optimālais

Cilvēkiem, kam nepieiešams tas pats, kas “Budžeta” programmā, un kas papildus vēlas, lai kāds palīdz “parakāties sevī”, sniegtu atbalstu ieradumu maiņas procesā un palīdzētu atrast un novākt šķēršļus, kas stāv ceļā veiksmīgām pārmaiņām.
Ietilspt 2 online sarunas (60 min) mēnesī un iknedēļas atskaitīte.

Cena: 60 eur/mēnesī


Ciešais

Viss tas pats, kas “Optimālajā”, tikai biežākas sarunas.
Ietilpst 4 sarunas mēnesī (30-60 min).

Cena: 75 eur/mēnesī


Programmu veidus var mainīt sadarbības gaitā, atkarībā no vajadzības.
Piedāvāju arī vienreizējas konsultācijas, bez ilgtermiņa sadarbības (30 eur).

Kā notiek sadarbība?

✅ Mēs tiekamies (Whatsapp, Skype, Zoom), iepazīstamies. Aprunājamies par Taviem mērķiem, vēsturi, ikdienu, pašreizējo ēdienkarti un citām lietām.
Izlemjam, ar ko sāksim, kas būs visefektīvākais un reālākais nākamais solis. Izrunājam, kā tas tieši tiks darīts. Ļoti svarīgi, lai mērķi ir reāli darāmi un iekļaujas Tavā ikdienā.
Visbiežāk tas ietver kādus ieteikumus saistībā ar uzturu vai ēšanas ieradumiem, bet ne tikai. Man ir svarīga holistiska pieeja. Arī kustībām, miegam, stresa līmenim u.c. lietām ir milzīga nozīme.

✅ Tev ir pieejams mans ikdienas atbalsts caur Whatsapp vai citiem kanāliem – gan jautājumiem, gan lai padalītos ar izjūtām, grūtībām un izdošanos.
Parasti es lūdzu fotografēt ikdienas uzturu – tas ir ieguvums abām pusēm. Man tas palīdz labāk redzēt reālo situāciju, sniegt atgriezenisko saiti. Klientam tas, savukārt, ļauj paskatīties uz savu ikdienas uzturu no malas. Tas gan izglīto (“atver acis”), gan disciplinē.

✅ Pēc noteikta laika (atkarībā no izvēlētās programmas) tiekamies atkārtoti, izrunājam, kā ir gājis, ar ko ir grūtības. Nolemjam, ko darīsim tālāk, atkarībā no līdzšinējā progresa.

✅ Tā turpinām līdz mērķis sasniegts vai Tu jūti, ka mans atbalsts vairs nav nepieciešams (to izlem Tu). Tie var būt gan pāris mēneši, gan gads un vairāk – atkarībā no vajadzības.

Kādos gadījumos šāds atbalsts būs vispiemērotākais?

  • Ja Tu vēlies justies un izskatīties labāk, bet paša/s spēkiem nespēj ieviest nepieciešamās darbības mērķa sasniegšanai;
  • Ja īsti nesaproti, no kura gala ķerties klāt pārmaiņām, lai tās nepārvērstos par kārtējo Jaungada/jauna mēneša/jaunas nedēļas apņemšanos;
  • Ja ilgstoši “sēdi uz sētas” – it kā saproti, ka jāmainās un pat zini, kas jādara, bet regulāri atkrīti atpakaļ vecajos ieradumos;
  • Ja uzturvielu nosaukumi galvā raisa “putru” vai arī tieši otrādi – visu zini kā no grāmatas, bet ar darīšanu īsti nevedas;
  • Ja apzinies, ka vajadzīga kvalificēta atbalsta persona, kas spēj izvērtēt Tavu situāciju no malas un palīdzēt ar risinājumiem.

Ja ir papildus jautājumi, droši jautā –
Tel: 26162382; e-pasts: info@kotuedisi.lv


“Ļoti ilgi mans uzstādījums bija “tu vari ēst to, ko vēlies, tev vienkārši vairāk jākustina savs dupsis”. Diemžēl pirmo daļu bija vieglāk realizēt nekā otro, un gadiem ilgi esmu izjutis vilšanos par savu svaru līdz brīdim, kad tas sāka negatīvi ietekmēt manu veselību.

Tad sākās mana sadarbība ar Ievu. Kad tikāmies pirmo reizi, mums bija gara pastaigas saruna, kuras laikā viņa man palīdzēja saprast, ka daudzas lietas, kuras it kā zinu, ir mīts, un mācīja arī to, kā ķermenis patiesībā darbojas un kā to apmierināt veselīgā, mierpilnā veidā. Mēs apspriedām dažādas iespējamās pieejas atbilstoši manām vajadzībām un mērķiem, un man vienmēr bija brīva izvēle. Kamēr iepriekš citi speciālisti man bieži teica: “ak, tev jādara tas un tas”, ar Ievu tā vienmēr bija atklāta un gādīga diskusija, kurā viņa ienesa milzīgo zināšanu daudzumu.
Bija ļoti noderīgi atbrīvoties no vainas sajūtas par ēšanas tēmu. Kopš mūsu pirmās pastaigas viņa man palīdzēja labāk apzināties ķermeņa signālus un apzināties, ko es patiesībā izmantoju kā degvielu.
Pēc mēneša esmu ļoti priecīgs par rezultātiem. Es vairāk kontrolēju – ko es ēdu, kā es ēdu, cik daudz es ēdu. Es zaudēju ievērojamu svaru, es lēnām arvien vairāk saprotu, ko mans ķermenis man saka priekšā attiecībā uz ēdienu, un es jūtos gandarīts, ka patiešām rūpējos par sevi.
Lai to sasniegtu, nav burvju formulas. Tas nav viegli, bet Ieva visu laiku bija blakus, lai palīdzētu un atbalstītu. Tāpēc paldies Ievai!”

Matiass Lahaje

Atstāj savu kontaktinformāciju, lai varu ar Tevi sazināties un vienoties par pirmo virtuālo tikšanos: