fbpx

Veģetārais uztura plāns mēnesim

Uztura plāns 4 nedēļām

Veģetārais uztura plāns Tev palīdzēs nelauzīt galvu par to, ko šodien gatavot (un tā veselu mēnesi!). Vieglas, daudzveidīgas un interesantas receptes atvieglos ikdienas ēdienreižu plānošanu, pie viena gūstot pārliecību, ka uzņemsi visas nepieciešamās uzturvielas.

Piesakoties uztura plānam, Tu iegūsi 4 nedēļu ēdienkarti ar receptēm 4-5 ēdienreizēm ik dienu (pilnvērtīgām un ātri pagatavojamām brokastīm, veselīgām pusdienām, sātīgām vakariņām, kā arī pāris uzkodu variantiem).

Uztura plāns paredzēts cilvēkiem, kas ir lakto-ovo-veģetārieši (receptes ietver pienu un olas) vai tiem, kas vēlas par tādiem kļūt, bet īsti nezina, ar ko sākt un kā iekļaut uzturā visas nepieciešamās uzturvielas (olbaltumvielas, dzelzi, kalciju, cinku, B12 vitamīnu utt). Šis plāns ir rūpīgi sastādīts tā, lai tiktu nodrošinātas visas vajadzīgās vielas.

✓  Veģetāro uztura plānu nav veidojis bezpersonisks datora algoritms, bet gan dzīvs uztura treneris, kurš pēc iespējas centies ņemt vērā reālu cilvēku ikdienas vajadzības. Piemēram, pusdienu receptes izvēlētas tā, lai tās būtu ātri pagatavojamas un viegli paņemas līdzi uz darbu, ja nepieciešams, savukārt, vakariņās ir kāda zupa vai pamatēdiens, kas paredzēts divām dienām, lai nav katru vakaru jāgatavo kaut kas cits. Mēs respektējam Tavu laiku – labam ēdienam nav jātērē puse dzīves.

  Šī ēdienkarte nav izstrādāta kā “diēta” un tās mērķis nav svara zaudēšana, taču diezgan droši var prognozēt, ka zaudēsi kādus kilogramus uz tā rēķina, ka nav paredzēts saldumu, pārstrādātas pārtikas un liels miltu izstrādājumu patēriņš, bet gan bagātīgi un sātīgi pamatēdieni no dabiskām sastāvdaļām, kas pabaro ķermeni un neatstāj to uzturvielu badā.

Šis plāns derēs tiem, kas vienmēr gribējuši pamēģināt atteikties no gaļas, bet ir bijusi sajūta, ka “bez gaļas jau nevar paēst” vai kas ir sapratuši, ka nav tik vienkārši kļūt par veģetārieti – mazliet ir jāpapēta, ko un kā ēst, sākuši pētīt, cik “porcijas pākšaugu, graudaugu, dārzeņu utt. ir jāuzņem” un atmetuši visam ar roku, jo tas ir pārāk sarežģīti.

Tāpat tas derēs jau “rūdītiem” veģetāriešiem, kas grib pamēģināt ko jaunu un sastrukturēt savu ēdienkarti.

Iegādājoties uztura plānu, Tu iegūsi neierobežotu pieeju 4 nedēļu ēdienkartei, kuru ērtības labad ir iespējams arī izprintēt un pielikt pie ledusskapja, vēl vairāk veģetāru recepšu, kas nav pieejamas citiem lietotājiem, kā arī adaptējamu iepirkumu sarakstu pa produktu grupām.

Pie katras receptes ir svarīga informācija par ēdiena uzturvērtību (kalorijām, olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku daudzumu, kā arī galvenajiem vitamīniem un minerālvielām). Tas viss tiek sasummēts pa ēdienreizēm un redzēsi arī katras dienas kopējo uzturvielu daudzumu.

Palutini sevi ar vērtīgu ēdienu, lai vari jaudīgi uzņemt rudeni un ziemu!

Vienreizējs maksājums un neierobežota piekļuve uztura plānam uz mūžu!

Maksājumu apstrādā PayPal. Ja vēlies apmaksu veikt ar rēķina palīdzību, raksti uz ieva@kotuedisi.lv un es Tev izsūtīšu rēķinu, pēc kura apmaksas, piešķiršu uztura plānu.