fbpx

Apvienojot uztura zinātni un koučinga mākslu

Atbalsts svara zaudēšanā
&
Uztura paradumu maiņa

Iegūsti labu formu, labsajūtu un veselību

Beidzot iegūsti savu sapņu augumu, spēku, enerģiju un veselību, lai dzīvotu ar pilnu krūti! 
Nav svarīgi, no cik kilogramiem vēlies atbrīvoties, vai esi jaunā māmiņa, vīrs ar alus vēderu vai sieviete menopauzes vecumā – nekad nav par vēlu sākt dzīvot kvalitatīvāk un baudīt savu laiku uz zemes.

Pārstāj mētāties pa diētām un tievēšanas izaicinājumiem

Izproti, kas ir radījis lieko svaru un atbrīvojies no nevēlamajiem ieradumiem – pārēšanās, našķošanās, ēšanas “tāpat vien”, kā arī nepiemērota ēdiena izvēlēm un saglabā labu formu un veselību arī turpmāk.
80% no cilvēkiem, kuriem kādā brīdī izdevies zaudēt 10% no sava svara, pēc brīža to atgūst, dažkārt pat ar uzviju. Neesi viens no viņiem.

Iegūsti zināšanas un drošību

Pietiek putroties pa uztura terminiem – ogļhidrāti, olbaltumvielas un tauki.. Ēšana vēlu vakaros? Kā panākt kaloriju deficītu? Ko izvēlēties – vegānismu vai keto diētu?
Uzzini visu svarīgāko par veselīgu un sabalansētu uzturu un kāda ēdiena izvēle Tev ir piemērota. Koučinga programmā sniegtā informācija ir tikai uz pēdējiem zinātniskiem pētījumiem balstīta un uzticama, bez radikāliem un ekstrēmiem piegājieniem un paļaušanos uz brīnumlīdzekļiem. Neatkarīgi no tā, ko Tu izvēlies par savu – saņemsi visu svarīgāko, lai darītu to pareizi.

Skaties uz lietām citādāk

Visas mūsu darbības, ieradumi un izvēles sākas galvā, balstās uz mūsu pasaules  uztveri, dzīves pieredzi un uzskatiem par sevi pašu.
Iemācoties izvērtēt prioritātes, atpazīstot savas atbildes reakcijas uz dzīves situācijām un atverot prātu pārmaiņām, ir iespējams mainīties.

Svara zaudēšanas programma balstīta uz:

 

domāšanas veida maiņu. Ir jāpaskatās uz sevi, uz saviem ikdienas ieradumiem un savu ikdienas uzturu ar jaunu skatu. Viss sākas galvā. Kamēr galvā būs ierastais domāšanas veids un uzskati, tikmēr ilgtermiņā nekas nemainīsies. Doma ierosina darbību, darbība tuvina mērķim;

zināšanām par uzturu. Nav jākļūst par uztura speciālistu, bet jāsaprot, kas tiek uzlikts uz šķīvja un kā tas ietekmē Tavu veselību, pašsajūtu un izskatu;

atbalstu. Uztura treneris ir cilvēks, kurš palīdzēs atrast īstos instrumentus mērķa sasniegšanai, iemācīs tos izmantot un būs klāt reizēs, kad kļūs grūti vai kaut kas neizdosies.

 

Kas tas ir?

Uzsāc jebkurā sev izdevīgā laikā. Ieteikumi un uzdevumi balstīti uz Tavu unikālo dzīves situāciju, pieejamo laiku un iespējām. Kādam būs piemērota intuitīvā ēšana, kādam citam – kaloriju skaitīšana. Viss atkarīgs no mērķiem un situācijas.
Programma piemērota gan pašpietiekamiem un pašdisciplinētiem cilvēkiem, kam tikai nepieciešams mazs stimuls un praktiski ieteikumi, gan tādiem cilvēkiem, kam nepieciešams lielāks atbalsts, motivēšana, paslavēšana un kāds, kas seko līdzi progresam un neļauj apstāties.

Svara zaudēšanas programmā iekļautas online lekcijas, ar kurām klienti var iepazīties sev ērtā laikā, vietā un tempā. Informācija balstīta uz drošiem avotiem – Precision Nutrition sertifikācijas materiāliem un Wageningen Universitātes (Nīderlande) kursu par uzturu. Tēmas ietver:

– uzturvielas un kā to daudzums un attiecība ietekmē ķermeņa uzbūvi un pašsajūtu;
– kā veidot ikdienas ēdienkarti un kādus produktus izvēlēties, lai ēstu sabalansēti un justu sāta sajūtu;
– kādi faktori ietekmē liekā svara veidošanos un kā no tā izvairīties;
– apzināta ēšana un ikdienas ēšanas ieradumi;
– u.c. 

Šinī programmā nav iekļauti sporta vingrinājumi – ar uzturu vien var panākt brīnišķīgus rezultātus. Daudziem cilvēkiem mēdz būt ierobežotas iespējas sportot – traumas, laika trūkums vai citi iemesli. Taču viennozīmīgi sports un kustības ir veselīgas dzīves stūrakmens, tāpēc tiek veicināti un atbalstīti jebkuri centieni atrast sev piemērotas fiziskās aktivitātes.

Programmas dalībniekiem ir pieejamas veselīgas receptes un elektronisks rīks profesionālu ēdienkaršu sastādīšanai.

Manāmu rezultātu panākšanai un stabilu iemaņu un paradumu izveidei vajadzīgs laiks. Šī nav ātrā diēta, jo – pietiek sevi mānīt – liekais svars neizveidojas pāris nedēļu laikā, tāpat arī no tā atbrīvoties (nekaitējot veselībai) nevar pāris nedēļās Parasti sākam ar 3 mēnešiem, taču tas ir klienta lēmums. Es iedodu visus instrumentus arī turpmākajam progresam.  
Ir pieejamas arī cita ilguma sadarbības iespējas, piem., vienreizējas konsultācijas. Vairāk skaties cenrādī. 

Precision Nutrition ir izstrādājuši profesionāļiem pieejamu kalkulatoru, ar kura palīdzību var sarēķināt, cik kalorijas, olbaltumvielas, ogļhidrātus un taukus ikdienā uzņemt, atkarībā no cilvēka parametriem un mērķiem.
Pie tam šis aprēķins katram klientam tiek sastādīts individuāla ceļveža formātā un izteikts arī plaukstu izmēra porcijās, kas ir daudz vieglāk kā svērt un mērīt katru produktu. 
Katrs koučinga programmas dalībnieks sev tādu saņems komplektā ar pamācību un piemēriem, kā to pielāgot savai ikdienai.

Klientu vērtējums!
5/5
Ļoti iesaku ikvienam KoTuEdisi.lv! Strādājot ar Ievu, ieguvām profesionālu skatu no malas uz savu ēdienkarti un ēšanas paradumiem, praktiskus ieteikumus un idejas, kā iziet no vienveidības un dažādot ikdienas maltītes, un tas viss ar ļoti individuālu un draudzīgu pieeju!
Mārtiņš Ērglis
IT nozare
Patīkami, interesanti, iejūtīgi un ieinteresēti- tā strādā Ieva!
Inese Gintere
Mārketings un eksports
Iesaku! Uztura izvērtēšana, saprotami, vienkārši un galvenais izpildāmi nosacījumi. Pat nelielas izmaiņas ir sākums. Paldies!
Agnese Volcīte-Smane
Kokmateriālu nozare

Biežāk dzirdētās atrunas (kaut vai tikai domās)

Es pati tikšu galā ar lieko svaru

Kāpēc to vēl neesi izdarījusi?
Un vai šī situācija gadījumā neatkārtojas?
Meklēt palīdzību nav vājuma izpausme, drīzāk tieši otrādi.
Pasaules veiksmīgākajiem cilvēkiem ir savi treneri un kouči, viņi necīnās paši.
Precision Nutrition metodēm, kuras izmantoju, rezultāti neizpaliek. Jau vairāk kā 100 000 cilvēku visā pasaulē, strādājot ar viņu metodēm vai ar viņu sertificētiem treneriem, ir ieguvuši citādu domāšanas veidu, zināšanas un vēlamo augumu un veselību.

Šobrīd nav īstais laiks


Līdzīgi kā Smecta reklāmā 😆
Bet kad būs?
Dzīve lēnāka nepaliek un, ja apzināti neizvirzām sevi un savu veselību un pašsajūtu par prioritāti, vienmēr atradīsies  kas svarīgāks.
Tāpat jāsaprot, ka “sākšu no pirmdienas” mentalitāte ir lemta neveiksmei. Jādara mazliet, bet katru dienu, nevis uhhh, lielo projektu no pirmdienas.
Mana programma ir individuāli piemērota tieši Tev, Tavai situācijai un laika resursam. 

Lētāk būs kādā tievēšanas izaicinājumā

Diemžēl praktiski 100% no visām manām klientēm jau kādreiz ir piedalījušās kādā no tievēšanās izaicinājumiem vai pat vairākos. Visām pat ir saglabājušās receptes un vingrojumi… un joprojām (vai atkal) ir liekais svars.
Izaicinājumi, uztura plāni un diētas ir īstermiņa risinājums. Jā, pāris mēnešu laikā “nometu 7 kg”. Jauki. Taču pēc gada meklējam jaunu brīnumprogrammu vai uztura plānu. Un tā gadiem. Augšā, lejā…
Jānotiek pārmaiņām zināšanu līmenī, domāšanas veidā un ieradumos, tikai tad rezultāts būs paliekošs.
Pie tam cena par šo  programmu ir vairāk kā pievilcīga, ņemot vērā, ka darbošos ar Tevi individuāli, nevis došu visiem domātas receptes 1500 kcal apjomā…

Naudu samaksāšu, bet nav garantijas, ka izdosies. Labāk to iztērēšu x, y vai z

Tas, vai izdosies, vislielākajā mērā atkarīgs no Tevis pašas. No tā, vai noticēsi pati sev un man. No tā, vai būsi atklāta. No tā, vai nemeklēsi plāksterus un brīnumlīdzekļus, bet noticēsi pati saviem soļiem, ko spersi un meklēsi mani, kad būs grūti.
Naudu vienmēr vajadzēs gan bērniem, gan ceļojumiem, gan citiem kursiem un iecerēm. Taču lielākajai daļai cilvēku ar lieko svaru, ir zemāks enerģijas līmenis un pašapziņa. Padomā, kā izskatīsies Tavs laiks ar bērniem, Tavi ceļojumi un visas citas aktivitātes, kad atgūsi veselīgu ķermeni un nebūs vairs jānēsā līdzi liekie kilogrami! 😇 
No savas puses darīšu visu, lai Tev izdotos – katra klienta veiksmes un neveiksmes uztveru ļoti personīgi un mēģinu atrast īsto atlēdziņu katra personībai, īstos paņēmienus uztura jomā, lai mērķis tiktu sasniegts.

Kā darbojas programma?

Vienmēr sākam ar pašreizējās situācijas un uztura izvērtēšanu un mērķu nospraušanu.

Nākamais lielais solis ir ikdienas ēdienkartes sakārtošana, atbilstoši Taviem mērķiem, gaumei, ģimenes situācijai, aizņemtībai utt. – soli pa solītim.

Paralēli darbojamies ar Taviem ieradumiem – vai tā būtu našķošanās pie TV, pārēšanās, ēšana garlaicības vai citu izjūtu iespaidā – to visu var mainīt, tikai ir jābūt vēlmei. 

Tu iegūsi arī pieeju mācību materiāliem par uzturu, kādas uzturvielas ikdienā jāuzņem un ar kādiem produktiem to var panākt. Tikai sabalansēts uzturs dos veselību, labu pašsajūtu, sāta sajūtu un palīdzēs zaudēt lieko svaru.

Programmas laikā mēs regulāri tiekamies vai sazvanāmies, parasti reizi divās nedēļās. Starplaikos sazināmies WhatsApp aplikācijā par dažādiem jautājumiem, kas Tev var rasties. 
Es parasti nedodu gatavas ēdienkartes. Tu ēd atbilstoši savai ikdienai, sev pieejamus ēdienus, tikai sev atbilstošās proporcijās, ko apgūsti no mana online kursa un klātienes konsultācijām. 
Programmas laikā es konsultēju, koučoju, monitorēju Tavu progresu, palīdzu situācijās, kad svars spītīgi atsakās kristies.

Šobrīd 3 mēnešu programma pieejama ar 20% atlaidi - tikai par EUR 115 jeb EUR 38 mēnesī!!