fbpx

Var arī citādāk!

Uz jaunākajiem pētījumiem uzturzinātnē un uztura psiholoģijā balstīta programma!

Daudziem no mums ikdienas uztura jautājums sagādā ne mazums galvassāpju. 

Mūsdienu vide ar nekvalitatīvu pārtiku, kas vedina pārēsties, mazkustīgums un stress dara mums pāri. Bieži veidojas liekais svars, ar laiku parādās arī citas veselības likstas. Slikta pašsajūta un enerģijas trūkums jau ir pierasti un veiksmīgi iekļāvušies ikdienā.

To var mainīt.

Tāpēc nav jāgriež visa dzīve kājām gaisā. Bērnus, darbu un ikdienas kreņķus neviens neatņems. Bet daudzas var darīt mazliet citādāk un iegūt arī citādākus rezultātus. 

Nelieli ikdienišķi uzlabojumi ja tos veic pamazām un ar neatlaidību, beigās dod satriecošus rezultātus.

Robins Šarma


Ko Tu iegūsi?

✅ Izpratīsi uzturvielas un to dažādo ietekmi un spēsi veidot tādas ikdienas maltītes, kas dod ilgstošāku sāta sajūtu, mazāk kaloriju, bet vairāk vērtīgu un nepieciešamu vielu.

✅ Iemācīsies ēst apzinātāk, organisms jutīsies enerģijas pilns, uzņemsi sev atbilstošu pārtikas daudzumu un iegūsi veselīgas, mierpilnas attiecības ar ēdienu.

✅ Iemācīsies kontrolēt un mazināt stresu un pievērsties citiem dzīvesveida faktoriem, uzlabosies kopējā pašsajūta, līdz ar to spēsi veikt apzinātākas un izsvērtākas izvēles ikdienā.

✅ Sapratīsi, kas ar mums notiek pārmaiņu procesā, spēsi sev labāk palīdzēt jaunās lietas ieviest un mainīt nevēlamo, lai tā nav kārtējā kampaņa, bet gan tavs jaunais dzīvesveids. Jo ilgtermiņa veselība nav vienas dienas pasākums.

Par to visu ir jaunā uztura programma “Var arī citādāk!”

Tā ir balstīta uz Precision Nutrition metodiku. To ir izveidojuši pasaulē atzīti un respektēti uztura zinātnieki, kouči un pārmaiņu psihologi.


Ieva izstāsta lietas un kopsakarības viegli uztveramā veidā. Pamatlieta, kas vijās cauri visam kursam: labāk bez ekstrēmām darbībām (trakām diētām, utlm), bet gan ar apzinātu pieeju uzturam un dzīvesveidam. Tika minēti gan piemēri, gan dažādi pētījumi, gan izskaidroti procesi ķermenī. Man tas ļoti palīdz. Pakāpeniska un uz palikšanu vērsta ieradumu maiņa – tā ir atslēga. .. un salīdzinājums: ka motivācija un iedvesma ir kā kaķi, kas iet un nāk, kad grib, un uz tiem balstīt visu nevar! :)… šis nu būs ar mani uz palikšanu.. :))

Vika Saveļjeva
Brigita Mironova

Man nebija lielu ekspektāciju, uzturs interesē un lielākoties es ar to “mokos” jo uznāk ēšanas bums, kad mēdzu pārēsties un arī starp ēdienreizēm snakot, kas zog enerģiju. Kursā es sāku pievērts vairāk uzmanības sajūtām, ko ēdiens dod, apzinātībai ēšanas laikā un vislielākais ieguvums – apzinātībai, ko lieku mutē! Tas ir devis -1,5 kg mēneša laikā, neliekot uzsvaru uz svara zaudēšanu, vairāk enerģijas un daudz draudzīgākas attiecības ar ēdienu kopumā.

Manuprāt, Ieva ir ļoti zinoša un tas, kā izskaidro sarežģītas lietas, saprot jebkurš. Man bija daudz jaunu faktu, tādi kā mazi aha momenti, kas kopumā mainīja manu attieksmi un darbības. Ieva palīdz pamazām, bet pamatīgi mainīt ieradumus, kas attiecas uz ēšanu un ēdiena izvēli.

 

Brigita Mironova


Sertificēta uztura trenere Ieva Dulmane

Sveiki! Esmu sertificēta uztura trenere Ieva Dulmane.

Ar savas online programmas starpniecību es dodu zināšanas un iedvesmu mainīties. 

Tās pielietojot, sievietes (un arī vīrieši) sāk justies labāk un vieglāk fiziski un viņi sāk labāk izprast, kā uzturs ietekmē pašsajūtu un kā kontrolēt savus impulsus attiecībā uz nevēlamām lietām - abi faktori dod pašapziņu un pārliecību par sevi.

Rezultātā tiek iegūta gan labāku pašsajūtu un izskats, gan lielāka pārliecība par sevi. 


Programmas cena šobrīd tikai 39 eur 28 eur!

Varbūt Tu baidies, ka neizdodies vai netiksi galā.. Realitātē Tu darīsi visu to pašu, ko tagad, tikai citādāk, ar citu skatu. Līdz ar to papildus laiku Tev nevajadzēs (tik vien, cik noskatīties/izlasīt ierakstus).

Online programma atrodas Thinkific platformā un Tavā privātajā profilā atradīsies 30 nodarbības. Pamatā video, bet arī rakstiski un lejuplādējami materiāli un darba lapas.

Visu varēsi darīt sev ērtā tempā un laikā.

Programmas saturs būs pieejams neierobežotu laiku.

Aicināšu Tevi pievienoties Facebook grupai, kurā darbojas līdzīgi domājoši cilvēki.

Bonusā varēsi izmantot bezmaksas 1:1 konsultāciju ar mani, kurā noskaidrosi sev interesējošus jautājumus par uzturu, kā arī sastādīsim plānu Tavām tālākajām pārmaiņām.


Cancellation & refund policy - ارتباط فيتنام - العرب

Piesakies tagad, izlem vēlāk!
Tu ne ar ko neriskē, jo piedāvāju 7 dienu naudas atdošanas garantiju - ja programmas saturs neliksies saistošs vai Tavām vajadzībām atbilstošs, atgriezīšu naudu bez jautājumiem. 

Negaidi nākamo mēnesi vai gadu - piesakies tagad un sakārto savus ēšanas ieradumus! Tā ir prasme, kas garantē labu veselību, pašsajūtu un izskatu visam mūžam!

Droši raksti info@kotuedisi.lv ja ir kādi jautājumi.