fbpx

Var arī citādāk!
oktobris

Iegūsti prasmes un jaunus ieradumus, kas dos Tev brīvības sajūtu un pārliecību par sevi, lai zaudētu lieko svaru bez diētām un drastiskiem ierobežojumiem!

Ja Tu vēlies justies un izskatīties labi un būt par sevi pārliecināta/s, tad negaidi “īsto brīdi” vai “labākus laikus”, lai sakārtotu savus ēšanas ieradumus un atbrīvotos no liekajiem kilogramiem.

Jāsāk tagad un pa mazam solītim jāvirzās vēlamajā virzienā. Veselība nav kampaņa ar sākumu vai beigām. Tās ir mūsu mazās darbības un izvēles katru dienu.

Ja esi izmēģinājusi/is kādu diētu, uztura plānu vai citas metodes, taču tik un tā atrodies šajā lapā, man droši vien nav jāpārliecina, ka kaut kas nav izdevies.

Vismaz ne ilgtermiņā. Un tici man – problēma nav Tevī. Problēma ir pieejā.


Liels, liels paldies, ka var arī šādi. Iepriekš ir mēģinātas visādas iespējas svara zaudēšanā, bet tās bija mokošas, negaršīgas un līdz galam nesaprotamas. Bet šeit viss tika brīnišķīgi izskaidrots ar piemēriem un sakarīgiem video. Izrādās, ka var ēst arī garšīgi un vēl notievēt, protams ievērojot ietiektos noteikumus. No šī visa esmu tikai ieguvēja un pat neticu, ka viss tik labi izdodas un tā tik gribas turpināt. To arī darīšu. PALDIES!

Māra Birzgale

Svara zaudēšanas metodes balstās uz diviem galvenajiem principiem -

ārējā regulācija - kāds no malas pasaka, cik, kas un kad mums jāēd. Tā strādā dažādas diētas ar ierobežojumiem un produktu izslēgšanu, uztura plāni, kur kāds saraksta, cik gramus vistas filejas un brokoļu mums ēst, un tamlīdzīgas metodes;

iekšējā regulācija, kas balstās uz organisma dabiskajiem mehānismiem.

Ārējā regulācija var palīdzēt atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, taču nerisina to cēloni. Tiklīdz diēta vai uztura plāns beidzas, atgriežamies sākumpunktā.
Lielākā daļa manu klientu jau kādreiz ir mēģinājuši kādu no šīm metodēm, taču nav guvuši ilglaicīgus panākumus.

Tāpēc labākās uztura skolas pasaulē šobrīd nestrādā ar ārēju ierobežojumu un likumu pielietošanu, gramu un kaloriju skaitīšanu, bet gan palīdz cilvēkam pašam uzčamdīt viņa iekšējos resursus un mehānismus, kas ļoti labi pasaka, cik un ko mums vajag.
Tas strādā ilgtermiņā.

Programma "Var arī citādāk!" dos nepieciešamās zināšanas un prasmes, kas palīdzēs ilgtermiņā saglabāt labu veselību un zaudēt liekos kilogramus!


Sertificēta uztura trenere Ieva Dulmane

Online programma “Var arī citādāk” balstīta uz Precision Nutrition metodiku, ko izstrādājuši pasaules līmeņa uztura zinātnieki un kouči.

Tajā palīdzu sievietēm un vīriešiem izprast svarīgāko par uzturu, izkopt labākus ēšanas ieradumus un zaudēt liekos kilogramus

Tā risinās 4 nedēļu garumā slēgtā Facebook grupā.
Sākums 5. oktobrī

Katru dienu redzēsi video vai lasāmus ierakstus, kuros izskaidrošu galveno un sniegšu praktiskus ieteikumus, praktizējamus ieradumus. Kopumā tas neprasīs vairāk kā pusstundu Tava laika dienā. Katrs var darīt sev izdevīgā laikā un tempā.
Pieejams mans u.c. grupas biedru 100% atbalsts, iespēja uzdot jautājumus.


Pēc programmas beigām būsi apbruņota/s ar:

  • izpratni, kā veidot ikdienas ēdienkarti, lai justu ilgstošu sāta sajūtu un neprasītos našķoties;
  • zināšanām, kā sekot līdzi ikdienā apēstajam bez svariem un kaloriju kalkulatoriem;
  • labiem ēšanas ieradumiem, kas mainīs Tavu attieksmi pret sevi un ēdienu;
  • svarīgāko informāciju, kas nepieciešama tālākajam darbam ar sevi bez citu atbalsta;
  • izpratni par dažādiem domāšanas mehānismiem, kas kavē sasniegt mērķi, kā arī
    izplatītākajām kļūdām, kas kavē progresu.

Kam šī programma ir piemērota?

✅ Tiem, kas vēlas zaudēt svaru, bet kam nav vēlēšanās skaitīt kalorijas un sevi drastiski ierobežot;

✅ Tiem, kas jau izmēģinājuši citas metodes, bet nav guvuši cerētos rezultātus (vismaz ne ilgtermiņā);

✅ Tiem, kas it kā visu zina, bet nespēj saņemties darīt;

✅ Tiem, kas apzinās, ka, lai gūtu citādāku rezultātu, ir jāmaina rīcība un kas ir gatavi to darīt.

Varbūt Tu baidies, ka neizdodies vai netiksi galā.. Realitātē Tu darīsi visu to pašu, ko tagad, tikai citādāk, ar citu skatu. Līdz ar to papildus laiku Tev nevajadzēs (tik vien, cik noskatīties/izlasīt ikdienas ierakstus). Es nerīkoju ikdienas 2h webinārus, tāpēc par to nebaidies.
Nevienam nelieku atskaitīties, katrs dara tik, cik var un grib.


Iesaku jebkurai, kura vēlas vairāk kā vnk.ēdienkarti lai notievētu. Šeit ir ļoti vienkārši un saprotami izstāstīts par lietām par kurām mēs pat neaizdomājamies

Jana Bunclere

Programmas cena par 4 nedēļām šobrīd tikai 39 eur 28 eur!


Cancellation & refund policy - ارتباط فيتنام - العرب

Piesakies tagad, izlem vēlāk!
Tu ne ar ko neriskē, jo piedāvāju 2 nedēļu naudas atdošanas garantiju - ja programmas saturs neliksies saistošs vai Tavām vajadzībām atbilstošs, atgriezīšu naudu bez jautājumiem. 

Negaidi nākamo mēnesi vai gadu - piesakies tagad un sakārto savus ēšanas ieradumus! Tā ir prasme, kas garantē labu veselību, pašsajūtu un izskatu visam mūžam!

Piesakies!

Pēc anketiņas aizpildīšanas saņemsi e-pastu ar rēķinu un ielūgumu pievienoties slēgtai Facebook grupai, kurā viss sāksies 5. oktobrī.
Visu varēsi darīt sev ērtā tempā un laikā.

Programmas saturs būs pieejams arī pēc programmas beigām! Saprotu aizņemtos.

Droši raksti info@kotuedisi.lv ja ir kādi jautājumi.