fbpx

Var arī citādāk!
oktobris

Iegūsti prasmes un jaunus ieradumus, kas dos Tev brīvības sajūtu un pārliecību par sevi, lai zaudētu lieko svaru bez diētām un drastiskiem ierobežojumiem!

Ja Tu vēlies justies un izskatīties labi un būt par sevi pārliecināta/s, tad negaidi “isto brīdi” vai “labākus laikus”, lai sakārtotu savus ēšanas ieradumus un atbrīvotos no liekajiem kilogramiem.

Jāsāk tagad un pa mazam solītim jāvirzās vēlamajā virzienā. Veselība nav kampaņa ar sākumu vai beigām. Tās ir mūsu mazās darbības un izvēles katru dienu.

Ja esi izmēģinājusi/is kādu diētu, uztura plānu vai citas metodes, taču tik un tā atrodies šajā lapā, man droši vien nav jāpārliecina, ka kaut kas nav izdevies.

Vismaz ne ilgtermiņā. Un tici man – problēma nav Tevī. Problēma ir pieejā.


Liels, liels paldies, ka var arī šādi. Iepriekš ir mēģinātas visādas iespējas svara zaudēšanā, bet tās bija mokošas, negaršīgas un līdz galam nesaprotamas. Bet šeit viss tika brīnišķīgi izskaidrots ar piemēriem un sakarīgiem video. Izrādās, ka var ēst arī garšīgi un vēl notievēt, protams ievērojot ietiektos noteikumus. No šī visa esmu tikai ieguvēja un pat neticu, ka viss tik labi izdodas un tā tik gribas turpināt. To arī darīšu. PALDIES!

Māra Birzgale

Svara zaudēšanas metodes balstās uz diviem galvenajiem principiem -

ārējā regulācija - kāds no malas pasaka, cik, kas un kad mums jāēd. Tā strādā dažādas diētas ar ierobežojumiem un produktu izslēgšanu, uztura plāni, kur kāds saraksta, cik gramus vistas filejas un brokoļu mums ēst, un tamlīdzīgas metodes;

iekšējā regulācija, kas balstās uz organisma dabiskajiem izsalkuma un sāta signāliem.

Ārējā regulācija var palīdzēt atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, taču nerisina to cēloni. Tiklīdz diēta vai uztura plāns beidzas, atgriežamies sākumpunktā.

Tāpēc labākās uztura skolas pasaulē šobrīd nestrādā ar ārēju ierobežojumu un likumu pielietošanu, gramu un kaloriju skaitīšanu, bet gan palīdz cilvēkam pašam uzčamdīt viņa iekšējos resursus un mehānismus, kas ļoti labi pasaka, cik un ko mums vajag. Vienkārši tas mehānisms ir uzlikts uz kluso režīmu un vide un dzīvesveids rada par daudz trokšņa, lai mēs to dzirdētu. Tāpēc šajā programmā mēs trenēsimies to atkal sadzirdēt.

Programma "Var arī citādāk!" ļaus apgūt šīs tik svarīgās prasmes un ieradumus, kas palīdzēs ilgtermiņā saglabāt labu veselību un zaudēt liekos kilogramus!

Dažkārt svarīgāk par to, KO mēs ēdam, ir tas, KĀ mēs ēdam.
Tāpēc pirmajā nedēļā koncentrēsimies uz ēšanas ieradumiem.
Tie diktē gan to, cik veiksmīgi risināsies gremošanas procesi, gan to, kā jutīsimies pēc ēšanas, gan to, cik apmierinātas būs smadzenes pēc ēšanas un kad atkal gribēsim vēl!
Tie ir labi un apgūstami ieradumi, kas var mainīt Tavu attieksmi pret ēdienu

Otrā nedēļa būs viss par uzturvielām.
Mūsu ikdienas uzturs nosaka mūsu pašsajūtu un izskatu.
Mainot uzturvielu proporcijas un daudzumus, var iegūt lielas izmaiņas gan pašsajūtā, gan apetītes līmenī, kas ietekmē arī liekā svara veidošanos.
Atraktīvā un interesantā veidā uzzināsi svarīgāko, kas jāzina par galvenajām uzturvielām, cik ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku mums ir nepieciešams un kā noteikt to daudzumus bez svariem. Tāpat palūkosim, kas mainās, pamainot to proporcijas.

Trešajā nedēļā mēģināsim atrast izeju smadzeņu labirinots.
To, vai jaunas lietas spēsim darīt ilgstoši un pamatīgi, nosaka specifiski ieradumu veidošanās mehānismi smadzenēs.
Ja tos nepārzina, ir ļoti grūti ieviest jaunas lietas, jo visu laiku ieslīgsim vecajos ieradumos un modeļos.
Piekrīti, ka lielākā daļa no mums zina, kā būtu labāk, bet retajam izdodas to darīt. Tas tāpēc, ka ieradumiem ir milzīgs spēks. Uzzināsi trikus, kā likt sev mainīties un darīt labāk un kā nekāpt uz zināmiem grābekļiem.

Veselība, laba pašsajūta un veselīgs svars nav tikai par uzturu.
Svarīgs ir cilvēks kā kopums.
Ceturtajā nedēļā palūkosimies, ko un kā var mainīt, lai sakārtotu dažādas dzīves sfēras un lai Tu to patiešām vari saukt par dzīvesveidu, kas atbilst Taviem ilgtermiņa mērķiem un vēlmēm.


Uztura trenere Ieva Dulmane

Online programma “Var arī citādāk” balstīta uz Precision Nutrition metodiku, ko izstrādājuši pasaules līmeņa uztura zinātnieki un kouči.

Tajā palīdzu sievietēm un vīriešiem izprast svarīgāko par uzturu, izkopt labākus ēšanas ieradumus un zaudēt liekos kilogramus

Tā risinās 4 nedēļu garumā slēgtā Facebook grupā.
Sākums 5. oktobrī

Katru dienu redzēsi video vai lasāmus ierakstus, kuros izskaidrošu galveno un sniegšu praktiskus ieteikumus, praktizējamus ieradumus. Kopumā tas neprasīs vairāk kā pusstundu Tava laika dienā. Katrs var darīt sev izdevīgā laikā un tempā.
Pieejams mans u.c. grupas biedru 100% atbalsts, iespēja uzdot jautājumus.


Pēc programmas beigām būsi apbruņota/s ar:

  • izpratni, kā veidot ikdienas ēdienkarti, lai justu ilgstošu sāta sajūtu un neprasītos našķoties;
  • zināšanām, kā sekot līdzi ikdienā apēstajam bez svariem un kaloriju kalkulatoriem;
  • labiem ēšanas ieradumiem, kas mainīs Tavu attieksmi pret sevi un ēdienu;
  • svarīgāko informāciju, kas nepieciešama tālākajam darbam ar sevi bez citu atbalsta;
  • izpratni par dažādiem domāšanas mehānismiem, kas kavē sasniegt mērķi, kā arī
    izplatītākajām kļūdām, kas kavē progresu.

Kam šī programma ir piemērota?

✅ Tiem, kas vēlas zaudēt svaru, bet kam nav vēlēšanās skaitīt kalorijas un sevi drastiski ierobežot;

✅ Tiem, kas jau izmēģinājuši citas metodes, bet nav guvuši cerētos rezultātus (vismaz ne ilgtermiņā);

✅ Tiem, kas it kā visu zina, bet nespēj saņemties darīt;

✅ Tiem, kas apzinās, ka, lai gūtu citādāku rezultātu, ir jāmaina rīcība un kas ir gatavi to darīt.

Varbūt Tu baidies, ka neizdodies vai netiksi galā.. Realitātē Tu darīsi visu to pašu, ko tagad, tikai citādāk, ar citu skatu. Līdz ar to papildus laiku Tev nevajadzēs (tik vien, cik noskatīties/izlasīt ikdienas ierakstus). Es nerīkoju 2h webinārus, tāpēc par to nebaidies.
Nevienam nelieku atskaitīties, katrs dara tik, cik var un grib.


Iesaku jebkurai, kura vēlas vairāk kā vnk.ēdienkarti lai notievētu. Šeit ir ļoti vienkārši un saprotami izstāstīts par lietām par kurām mēs pat neaizdomājamies

Jana Bunclere

Papildus iegūsi:

🎁 E-grāmatu par galvenajām programmā apskatītajām tēmām;

🎁 Pārmaiņu dienasgrāmatu, kuru varēsi izmantot kā atskaites sistēmu, lai palīdzētu sev veiksmīgi turpināt jauno ieradumu veidošanu;

🎁 Programmas saturu vēl 2 mēnešus pēc programmas beigām, lai Tu paspētu ar to iepazīties arī tad, ja dzīve neparedzēti ieviesīs savas korekcijas.

Programmas cena par 4 nedēļām šobrīd tikai 28 eur!


Ieva uztveramā, saprotamā un neuzbāzīgā veidā pastāsta visu svarīgo par uzturvielām un to nozīmi mūsu organismā. Es ļoti daudz ko ieguvu no šīs programmas un noteikti to ieteikšu arī saviem draugiem!

Sandra Lipska

Cancellation & refund policy - ارتباط فيتنام - العرب

Piesakies tagad, izlem vēlāk!
Tu ne ar ko neriskē, jo piedāvāju 2 nedēļu naudas atdošanas garantiju - ja programmas saturs neliksies saistošs vai Tavām vajadzībām atbilstošs, atgriezīšu naudu bez jautājumiem. 

Negaidi nākamo mēnesi vai gadu - piesakies tagad un sakārto savus ēšanas ieradumus! Tā ir prasme, kas garantē labu veselību, pašsajūtu un izskatu visam mūžam!

Pēc anketiņas aizpildīšanas saņemsi e-pastu ar rēķinu un ielūgumu pievienoties slēgtai Facebook grupai, kurā viss sāksies 5. oktobrī.
Visu varēsi darīt sev ērtā tempā un laikā.

Droši raksti info@kotuedisi.lv ja ir kādi jautājumi.