atsauksmes

Brigita Mironova

Man nebija lielu ekspektāciju, uzturs interesē un lielākoties es ar to “mokos” jo uznāk ēšanas bums, kad mēdzu pārēsties un arī starp ēdienreizēm snakot, kas zog enerģiju. Kursā es sāku pievērst vairāk uzmanības sajūtām, ko ēdiens dod, apzinātībai ēšanas laikā un vislielākais ieguvums – apzinātībai, ko lieku mutē! Tas ir devis -1,5 kg mēneša laikā, neliekot uzsvaru uz svara zaudēšanu, vairāk enerģijas un daudz draudzīgākas attiecības ar ēdienu kopumā.

Manuprāt, Ieva ir ļoti zinoša un tas, kā izskaidro sarežģītas lietas, saprot jebkurš. Man bija daudz jaunu faktu, tādi kā mazi aha momenti, kas kopumā mainīja manu attieksmi un darbības. Ieva palīdz pamazām, bet pamatīgi mainīt ieradumus, kas attiecas uz ēšanu un ēdiena izvēli.

 

Brigita Mironova

Ieva uztveramā, saprotamā un neuzbāzīgā veidā pastāsta visu svarīgo par uzturvielām un to nozīmi mūsu organismā. Es ļoti daudz ko ieguvu no šīs programmas un noteikti to ieteikšu arī saviem draugiem!

Sandra Lipska

Liels paldies, salikāt pa plauktiņiem jau zināmo un pievienojāt nezināmas jaunas, interesantas lietas, labprāt turpinātu, patīk veids kā visu pastāstiet. Paldies par mums veltīto laiku un zināšanām.

Inga

Paldies par dalīšanos ar savām zināšanām. Kopā pavadītais laiks mani ”sapurināja” un lika dziļāk aizdomāties par maniem ikdienas ēšanas paradumiem.

Ligita

Iesaku jebkurai, kura vēlas vairāk kā vnk.ēdienkarti lai notievētu. Šeit ir ļoti vienkārši un saprotami izstāstīts par lietām par kurām mēs pat neaizdomājamies

Jana Bunclere

Piesakoties dalībai, domāju, ko sagaidīt? Tas ir, ar kādiem ierobežojumiem būs jāsakaras, ko drīkstēs ēst, cik bieži, kas būs aizliegts, u.t.t. Taču tā, par laimi nebija. Katru dienu ar patiesu nepacietību un interesi gaidīju, jaunu ieteikumu, ieradumu, padomu. Tas nebija nekas neizpildāms, neizdarāms. It kā ļoti vienkāršas un saprotamas lietas, kas lika aizdomāties par to, ko dari nepareizi, un ko vari darīt, lai maziem solīšiem vērstu visu uz vēlamo pusi. Dalība programmā lika aizdomāties, ko, cik daudz, un kādus produktus liec šķīvī.
Noteikti iesaku šo programmu, jo nav nekādas sevis mocīšanas, šo es nosauktu kā sevis izzināšanu, ieklausīšanos sevī.

Evita

Liels, liels paldies, ka var arī šādi. Iepriekš ir mēģinātas visādas iespējas svara zaudēšanā, bet tās bija mokošas, negaršīgas un līdz galam nesaprotamas. Bet šeit viss tika brīnišķīgi izskaidrots ar piemēriem un sakarīgiem video. Izrādās, ka var ēst arī garšīgi un vēl notievēt, protams ievērojot ietiektos noteikumus. No šī visa esmu tikai ieguvēja un pat neticu, ka viss tik labi izdodas un tā tik gribas turpināt. To arī darīšu. PALDIES!

Māra Birzgale

Paldies par iedvesmu ceļā uz sevis izzināšanu! Par neskaitāmiem punktiņiem uz “i”. Par pozitīvo auru. Lai Jums un mums izdodas!🤗🌹🌹🌹

Inese Gulbe
For a very long time, my modo was “you can eat what you want, you just have to move your ass”. Sadly enough, the first part was easier to achieve than the second part and for years I have been frustrated with my weight till a point it started to have a negative impact on my health.
Enters Ieva.
We met first time and had a long chat-walk. She helped me with understanding that a lot of things I thought I knew were wrong and also taught me about how the body actually works and how to satisfy it in an healthy non-frustrating way. We discussed the different approaches possible according to my needs and expectations and I always was free to choose accordingly. While often before I was told “oh you must do this and that”, with Ieva it was always an opened and caring discussion where she brought in the tremendous amount of knowledge she has. It was very helpful to get rid of the guilt around this burning topic.
Since our first walk, she helped me become more aware of my body’s signals and aware of what I am actually using as fuel. After a month, I am very happy of the results. I am more in control – what I eat, how I eat, how much I eat. I lost a noticeable weight, I slowly understand more and more what my body is telling me foodwise and I feel satisfied that I am actually taking care of myself.
There is not magic formula to achieve this. It is demanding but Ieva was always there to help and support all along the way.
So thank you Ieva!
Mathias Lahaye

Ieva izstāsta lietas un kopsakarības viegli uztveramā veidā. Pamatlieta, kas vijās cauri visam kursam: labāk bez ekstrēmām darbībām (trakām diētām, utlm), bet gan ar apzinātu pieeju uzturam un dzīvesveidam. Tika minēti gan piemēri, gan dažādi pētījumi, gan izskaidroti procesi ķermenī. Man tas ļoti palīdz. Pakāpeniska un uz palikšanu vērsta ieradumu maiņa – tā ir atslēga. .. un salīdzinājums: ka motivācija un iedvesma ir kā kaķi, kas iet un nāk, kad grib, un uz tiem balstīt visu nevar! :)… šis nu būs ar mani uz palikšanu.. :))

Vika Saveļjeva

Pārmaiņas izjūtu kā ķermeņa vieglumu, piedomāju par olbaltumvielām, sāta noķeršanu, apzinātu ēšanu. Paldies, ka “iekustināji” pārmaiņas manā attieksmē pret ēdienu un ēšanu.

Ligita

Šī programma man ir bijusi ļoti vērtīga! Tā man ir devusi milzum daudz informācijas no tik daudziem skatu punktiem, kuras apstrādei man gan vajadzīgs nedaudz vairāk laika , īpaši informācijai par uzturvielām 🙂 Mans lielākais ieguvums – esmu mainījusi savu uztveri un attieksmi pret ēšanu kopumā, sapratusi, kāda un cik liela loma ir klātesamībai šajā procesā (nevis ātrai ēdiena notiesāšanai garām skrienot), apzinātībai! Mans sākotnējais virsmērķis bija gūt apzinātību ēšanā! Pirmais vērtīgais solis sperts! Jāturpina trenēt un praktizēt šo apzinātību ikdienā, katru dienu, jebkuros apstākļos!

Juta

Es sapratu ka “dzirdu” un “sajūtu” sevi daudz vairāk! Tāds ļoti skairds “sevis apzināšanās” stāvoklis. Pie tam tas ir ilgstoši noturīgs. Ļoti palīdz tāda regulāra uzmundrinājuma un “pieskatīšanas” (no Tavas puses) sajūta!

Linda

Esmu uzzinājusi daudz jaunu knifiņu, kas ikdienas dzīvē gan atvieglo ēst gatavošanu, gan ēdienreižu plānošanu.
Grūti pateikt, kura ieraduma trenēšana ir nesusi vislielāko efektu (gan jau viss kopums), bet visvairāk priecājos par sajūtu skaidrību – tādu kā izpratni par to, ko man vairāk gribas, ko negribas. Piemēram, esmu sapratusi, ka esmu dārzeņu cilvēks, bet labprāt atturos no smagas gaļas (kaut gan agrāk gaļu lietoju uzturā praktiski katru dienu).

Lāsma

Zināšanas man palīdz pieņemt sev vērtīgus lēmumus! Ēšanas paradumi jau lēnām kļūst par pastāvīgu ieradumu.

Ieva

Visiem gribētājiem,domātājiem un plānotājiem

Vēlos no sirds pateikties Ievai par viņas ieguldījumu,palīdzību un atbalstu manā dzīvē. Vēlos pateikt ka šī ir pirmā atsauksme manā dzīvē, bet šoreiz nevarēju neuzrakstīt. 

Ziniet, ir divu veidu cilvēki – vieni vienkārši dara savu darbu, bet otri iegulda savā darbā sirdi un dvēseli.
Lai parliecinātos, vai tas bija tā vērts, es parasti uzdodu vienu jautājumu: vai Tu to darītu atkal? Ja atbilde ir jā, tad tas ir tā vērts, un mana atbilde uz šo jautājumu ir JĀ!

Es uzskatu, ka visvērtīgākais ieguldījums ir tas, ko ieguldām sevī, ka mācoties svarīgākais vienmēr paliek. Ieva ir tas cilvēks kurš cenšas iedot visas savas zināsanas, padomu un atbalstu, lai mums paliktu pēc iespējas vairāk.

Neiet runa tikai par pareizu ēšanu, tas ir daudz, kas vairāk, tas ir emocionālais atbalsts. Ziniet, es varētu rakstīt gari par Ievas ieguldījumu manā dzīvē. Vienkarsi dariet to un viss izdosies!

Visiem veiksmi vēlot, Ilze  

Ilze Butāne