fbpx

atsauksmes

Par online programmu “Var arī citādāk!”

Brigita Mironova

Man nebija lielu ekspektāciju, uzturs interesē un lielākoties es ar to “mokos” jo uznāk ēšanas bums, kad mēdzu pārēsties un arī starp ēdienreizēm snakot, kas zog enerģiju. Kursā es sāku pievērts vairāk uzmanības sajūtām, ko ēdiens dod, apzinātībai ēšanas laikā un vislielākais ieguvums – apzinātībai, ko lieku mutē! Tas ir devis -1,5 kg mēneša laikā, neliekot uzsvaru uz svara zaudēšanu, vairāk enerģijas un daudz draudzīgākas attiecības ar ēdienu kopumā.

Manuprāt, Ieva ir ļoti zinoša un tas, kā izskaidro sarežģītas lietas, saprot jebkurš. Man bija daudz jaunu faktu, tādi kā mazi aha momenti, kas kopumā mainīja manu attieksmi un darbības. Ieva katru dienu “pilinot” palīdz pamazām, bet pamatīgi mainīt ieradumus, kas attiecas uz ēšanu un ēdiena izvēli.

 

Brigita Mironova

Ieva uztveramā, saprotamā un neuzbāzīgā veidā pastāsta visu svarīgo par uzturvielām un to nozīmi mūsu organismā. Es ļoti daudz ko ieguvu no šīs programmas un noteikti to ieteikšu arī saviem draugiem!

Sandra Lipska

Liels paldies, salikāt pa plauktiņiem jau zināmo un pievienojāt nezināmas jaunas, interesantas lietas, labprāt turpinātu, patīk veids kā visu pastāstiet. Paldies par mums veltīto laiku un zināšanām.

Inga

Paldies par dalīšanos ar savām zināšanām. Kopā pavadītais laiks mani ”sapurināja” un lika dziļāk aizdomāties par maniem ikdienas ēšanas paradumiem.

Ligita

Iesaku jebkurai, kura vēlas vairāk kā vnk.ēdienkarti lai notievētu. Šeit ir ļoti vienkārši un saprotami izstāstīts par lietām par kurām mēs pat neaizdomājamies

Jana Bunclere

Piesakoties dalībai, domāju, ko sagaidīt? Tas ir, ar kādiem ierobežojumiem būs jāsakaras, ko drīkstēs ēst, cik bieži, kas būs aizliegts, u.t.t. Taču tā, par laimi nebija. Katru dienu ar patiesu nepacietību un interesi gaidīju, jaunu ieteikumu, ieradumu, padomu. Tas nebija nekas neizpildāms, neizdarāms. It kā ļoti vienkāršas un saprotamas lietas, kas lika aizdomāties par to, ko dari nepareizi, un ko vari darīt, lai maziem solīšiem vērstu visu uz vēlamo pusi. Dalība programmā lika aizdomāties, ko, cik daudz, un kādus produktus liec šķīvī.
Noteikti iesaku šo programmu, jo nav nekādas sevis mocīšanas, šo es nosauktu kā sevis izzināšanu, ieklausīšanos sevī.

Evita

Liels, liels paldies, ka var arī šādi. Iepriekš ir mēģinātas visādas iespējas svara zaudēšanā, bet tās bija mokošas, negaršīgas un līdz galam nesaprotamas. Bet šeit viss tika brīnišķīgi izskaidrots ar piemēriem un sakarīgiem video. Izrādās, ka var ēst arī garšīgi un vēl notievēt, protams ievērojot ietiektos noteikumus. No šī visa esmu tikai ieguvēja un pat neticu, ka viss tik labi izdodas un tā tik gribas turpināt. To arī darīšu. PALDIES!

Māra Birzgale

Paldies par iedvesmu ceļā uz sevis izzināšanu! Par neskaitāmiem punktiņiem uz “i”. Par pozitīvo auru. Lai Jums un mums izdodas!🤗🌹🌹🌹

Inese Gulbe