atsauksmes

Ieva uztveramā, saprotamā un neuzbāzīgā veidā pastāsta visu svarīgo par uzturvielām un to nozīmi mūsu organismā. Es ļoti daudz ko ieguvu no šīs programmas un noteikti to ieteikšu arī saviem draugiem!

Sandra Lipska

Liels paldies, salikāt pa plauktiņiem jau zināmo un pievienojāt nezināmas jaunas, interesantas lietas, labprāt turpinātu, patīk veids kā visu pastāstiet. Paldies par mums veltīto laiku un zināšanām.

Inga

Paldies par dalīšanos ar savām zināšanām. Kopā pavadītais laiks mani ”sapurināja” un lika dziļāk aizdomāties par maniem ikdienas ēšanas paradumiem.

Ligita

Iesaku jebkurai, kura vēlas vairāk kā vnk.ēdienkarti lai notievētu. Šeit ir ļoti vienkārši un saprotami izstāstīts par lietām par kurām mēs pat neaizdomājamies

Jana Bunclere

Piesakoties dalībai, domāju, ko sagaidīt? Tas ir, ar kādiem ierobežojumiem būs jāsakaras, ko drīkstēs ēst, cik bieži, kas būs aizliegts, u.t.t. Taču tā, par laimi nebija. Katru dienu ar patiesu nepacietību un interesi gaidīju, jaunu ieteikumu, ieradumu, padomu. Tas nebija nekas neizpildāms, neizdarāms. It kā ļoti vienkāršas un saprotamas lietas, kas lika aizdomāties par to, ko dari nepareizi, un ko vari darīt, lai maziem solīšiem vērstu visu uz vēlamo pusi. Dalība programmā lika aizdomāties, ko, cik daudz, un kādus produktus liec šķīvī.
Noteikti iesaku šo programmu, jo nav nekādas sevis mocīšanas, šo es nosauktu kā sevis izzināšanu, ieklausīšanos sevī.

Evita

Liels, liels paldies, ka var arī šādi. Iepriekš ir mēģinātas visādas iespējas svara zaudēšanā, bet tās bija mokošas, negaršīgas un līdz galam nesaprotamas. Bet šeit viss tika brīnišķīgi izskaidrots ar piemēriem un sakarīgiem video. Izrādās, ka var ēst arī garšīgi un vēl notievēt, protams ievērojot ietiektos noteikumus. No šī visa esmu tikai ieguvēja un pat neticu, ka viss tik labi izdodas un tā tik gribas turpināt. To arī darīšu. PALDIES!

Māra Birzgale

Paldies par iedvesmu ceļā uz sevis izzināšanu! Par neskaitāmiem punktiņiem uz “i”. Par pozitīvo auru. Lai Jums un mums izdodas!🤗🌹🌹🌹

Inese Gulbe
For a very long time, my modo was “you can eat what you want, you just have to move your ass”. Sadly enough, the first part was easier to achieve than the second part and for years I have been frustrated with my weight till a point it started to have a negative impact on my health.
Enters Ieva.
We met first time and had a long chat-walk. She helped me with understanding that a lot of things I thought I knew were wrong and also taught me about how the body actually works and how to satisfy it in an healthy non-frustrating way. We discussed the different approaches possible according to my needs and expectations and I always was free to choose accordingly. While often before I was told “oh you must do this and that”, with Ieva it was always an opened and caring discussion where she brought in the tremendous amount of knowledge she has. It was very helpful to get rid of the guilt around this burning topic.
Since our first walk, she helped me become more aware of my body’s signals and aware of what I am actually using as fuel. After a month, I am very happy of the results. I am more in control – what I eat, how I eat, how much I eat. I lost a noticeable weight, I slowly understand more and more what my body is telling me foodwise and I feel satisfied that I am actually taking care of myself.
There is not magic formula to achieve this. It is demanding but Ieva was always there to help and support all along the way.
So thank you Ieva!
Mathias Lahaye

Ieva izstāsta lietas un kopsakarības viegli uztveramā veidā. Pamatlieta, kas vijās cauri visam kursam: labāk bez ekstrēmām darbībām (trakām diētām, utlm), bet gan ar apzinātu pieeju uzturam un dzīvesveidam. Tika minēti gan piemēri, gan dažādi pētījumi, gan izskaidroti procesi ķermenī. Man tas ļoti palīdz. Pakāpeniska un uz palikšanu vērsta ieradumu maiņa – tā ir atslēga. .. un salīdzinājums: ka motivācija un iedvesma ir kā kaķi, kas iet un nāk, kad grib, un uz tiem balstīt visu nevar! :)… šis nu būs ar mani uz palikšanu.. :))

Vika Saveļjeva

Pārmaiņas izjūtu kā ķermeņa vieglumu, piedomāju par olbaltumvielām, sāta noķeršanu, apzinātu ēšanu. Paldies, ka “iekustināji” pārmaiņas manā attieksmē pret ēdienu un ēšanu.

Ligita

Šī programma man ir bijusi ļoti vērtīga! Tā man ir devusi milzum daudz informācijas no tik daudziem skatu punktiem, kuras apstrādei man gan vajadzīgs nedaudz vairāk laika , īpaši informācijai par uzturvielām 🙂 Mans lielākais ieguvums – esmu mainījusi savu uztveri un attieksmi pret ēšanu kopumā, sapratusi, kāda un cik liela loma ir klātesamībai šajā procesā (nevis ātrai ēdiena notiesāšanai garām skrienot), apzinātībai! Mans sākotnējais virsmērķis bija gūt apzinātību ēšanā! Pirmais vērtīgais solis sperts! Jāturpina trenēt un praktizēt šo apzinātību ikdienā, katru dienu, jebkuros apstākļos!

Juta

Es sapratu ka “dzirdu” un “sajūtu” sevi daudz vairāk! Tāds ļoti skairds “sevis apzināšanās” stāvoklis. Pie tam tas ir ilgstoši noturīgs. Ļoti palīdz tāda regulāra uzmundrinājuma un “pieskatīšanas” (no Tavas puses) sajūta!

Linda

Esmu uzzinājusi daudz jaunu knifiņu, kas ikdienas dzīvē gan atvieglo ēst gatavošanu, gan ēdienreižu plānošanu.
Grūti pateikt, kura ieraduma trenēšana ir nesusi vislielāko efektu (gan jau viss kopums), bet visvairāk priecājos par sajūtu skaidrību – tādu kā izpratni par to, ko man vairāk gribas, ko negribas. Piemēram, esmu sapratusi, ka esmu dārzeņu cilvēks, bet labprāt atturos no smagas gaļas (kaut gan agrāk gaļu lietoju uzturā praktiski katru dienu).

Lāsma

Zināšanas man palīdz pieņemt sev vērtīgus lēmumus! Ēšanas paradumi jau lēnām kļūst par pastāvīgu ieradumu.

Ieva

Visiem gribētājiem,domātājiem un plānotājiem

Vēlos no sirds pateikties Ievai par viņas ieguldījumu,palīdzību un atbalstu manā dzīvē. Vēlos pateikt ka šī ir pirmā atsauksme manā dzīvē, bet šoreiz nevarēju neuzrakstīt. 

Ziniet, ir divu veidu cilvēki – vieni vienkārši dara savu darbu, bet otri iegulda savā darbā sirdi un dvēseli.
Lai parliecinātos, vai tas bija tā vērts, es parasti uzdodu vienu jautājumu: vai Tu to darītu atkal? Ja atbilde ir jā, tad tas ir tā vērts, un mana atbilde uz šo jautājumu ir JĀ!

Es uzskatu, ka visvērtīgākais ieguldījums ir tas, ko ieguldām sevī, ka mācoties svarīgākais vienmēr paliek. Ieva ir tas cilvēks kurš cenšas iedot visas savas zināsanas, padomu un atbalstu, lai mums paliktu pēc iespējas vairāk.

Neiet runa tikai par pareizu ēšanu, tas ir daudz, kas vairāk, tas ir emocionālais atbalsts. Ziniet, es varētu rakstīt gari par Ievas ieguldījumu manā dzīvē. Vienkarsi dariet to un viss izdosies!

Visiem veiksmi vēlot, Ilze  

Ilze Butāne

Šī programma mani uzrunāja ar to, ka netiek solītas standarta lietas – nomet svaru, ēd veselīgi, bet gan tiek mācīts par un ap apzinātu ēšanu, emocionālo ēšanu un ieradumu maiņu.
Man nekad nav bijušas draudzīgas attiecības ar ēdienu un principā apēdu emocijas, kas ir kā apburtais loks un nepārtraukti jutos slikti.
Šajā programmā mācies saprast sevi un jau no pirmajām dienām ir lietas un ieradumi, kurus sāc mainīt. Viss lielais sastāv no maziem solīšiem, maziem sasniegumiem.
Ieva ļoti iedziļinās pašos pamatos un sīkumos, lai rezultāts būtu sekmīgāks. Tā nav tikai plika runāšana, bet ir jūtama interese un liels, milzīgs sirdsdarbs. Ieva ir fantastisks cilvēks, kurš tiešām spēj palīdzēt pat tiem, kas paši netic, ka to spēs izdarīt.

Jana Rosoha
Manuprāt, šī ir programma ar paliekošu efektu (arī tad, ja galvenais mērkis nav svara zaudēšana!)
Te tiek dota izpratne par visu, kas mums saistās ar ēšanu, un ēšana nav tikai mehāniska darbība dzīvības uzturēšanai, bet kas daudz, daudz plašāks, ko bieži vien dzīves skrējienā aizmirstam un neaizdomājamies.
Par to visu šeit tiek stāstīts, rakstīts, doti mazi ikdienas uzdevumi, kas nemanāmi maina skatījumu arī uz citām lietām sev apkārt. 
Pats galvenais ieguvums no visas Tevis dotās informācijas – saprašana, kas, kā un kāpēc notiek, ka viss ir nepārtraukts process, kurā iespējams atgriezties un turpināt jebkurā brīdī. 
Katrs mazais solītis uz ieradumu maiņu ved pie lielāka mērķa un labsajūtas.
Ieva, liels paldies par to, ko dari, jo ir jūtams, ka to dari ar sirdi un dvēseli! 
Ilze Šteinburga
Ļoti patika pamats, kādu ieliki, visu sīki un smalki izskaidrojot un pastāstot. Tas daudz palīdzēja, lai saprastu, cik organisms ir vienots visās “detaļās”.
Vairāk izprotu lietas un ir mainījusies domāšana, kas saistīta ar ēšanu un tās paradumiem. Pie pašiem paradumiem vēl strādāju, bet ir jau rezultāti.
Paldies, kurss tiešām bija iedvesmojošs un rosinošs uz pārmaiņām!
Irita Lazareva

Tā ir līdz šim jēdzīgākā informācija, kas man ir bijusi nepieciešama, lai pamainītos mana domāšana un attieksme pret ēdienu. Diemžēl ar zināšanām par uzturu un kustībām vien nepietiek, ja tam visam apakšā trūkst apzinātības.

Es teikšu, ka programma ir ļoti profesionāla, pārdomāta un interesanta. No sirds iesaku katram, kas grib reiz ieraudzīt ne tikai spogulī, bet savā iekšējā būtībā sevis labāko vesela cilvēka versiju! Pateicībā!

Anita Dzene

Ieva prot saprotamā un aizraujošā veidā stāstīt par personības izaicinājumiem, kas saistīti ar ēšanu, un, galvenais, pārliecināt, ka ar šiem izaicinājumiem ir iespējams tikt galā. Ievai ir ļoti plašs zināšanu klāsts un ticība tam, ko viņa dara, kas balstīta viņas pašas izziņas un pārmaiņu ceļā. Ievas veidotā programma ne tikai sniedz teorētiskus ieskatus un vērtīgus praktiskus ieteikumus ēšanas ieradumu maiņai, bet – kas brīžiem vēl būtiskāk – arī nomierina, kā sakot: “Hei, ar jums viss ir kārtībā, pat ja nav kārtībā. Jūsu grūtības nav svešas nevienam, jūsu klupieni nav nekas neparasts. Apziniet, saprotiet, pieņemiet tos un virzieties tālāk!”

Ieva Raubiško

Ļoti patīk analītiskais izklāsts un pamatformāts, katru dienu kāds uzdevums. Prasās vienīgi darīt vēl lēnāk. Jo vismaz man nākas diezgan jūtami mainīt ikdienas ieradumus un domāšanu. Un tiklīdz kas ir jāmaina, sajūta, ka laužu sevi.. Patika, ka runa nav tikai par ēšanu, bet par domāšanas veidu un dzīvi ikdienā. Un tas ir lielākais pluss, jo sasparoties badoties vai ieturēt diētu sešas nedēļas ir štrunts. Tas nes ātru rezultātu, bet tikpat ātri viss zaudētais nāk atpakaļ. Bet mainīt pašai savus ieradumus, kas nes rezultātu ilgtermiņā, man ir ļoti grūti. Es sev šobrīd esmu nospraudusi dažus mērķus no tavas programmas.. un gribu tos iedzīvināt savā dzīvē tā, lai tie ir daļa no manis. Lai vairs nav sajūtas, ka sevi ļaužu. Un tad būšu gatava ieviest nākamo…

Agnese

Paldies! Informācija bija ļoti noderīga, interesanti pasniegta, lika aizdomāties par sevi, saviem ieradumiem. Patika, ka ir arī praktiski treniņi, kas palīdz izmainīt dzīvi un ēšanas paradumus veselīgākās “sliedēs” – tas par lēno un apzināto. ēšanu un ieklausīšanos sāta sajūtā. Turpinu to praktizēt.

Vineta

Mani pārsteidza tas, ka mazi sīkumi, kāds viens neliels atgādinājums katru dienu spēj izveidot jaunu ieradumu, kas var palīdzēt mērķa sasniegšanā. Šī programma, noteikti, savu panāk.. Man patika, ka tas neprasa daudz laika, lai noklausītos kompaktu, neuzbāzīgu informāciju un mēģinātu praktizēt jaunos ieradumus. Patika, ka notika arī sarakste ārpus tēmas un tiku uzmundrināta. Paldies!

Evija
Brigita Mironova

Man nebija lielu ekspektāciju, uzturs interesē un lielākoties es ar to “mokos” jo uznāk ēšanas bums, kad mēdzu pārēsties un arī starp ēdienreizēm snakot, kas zog enerģiju. Kursā es sāku pievērst vairāk uzmanības sajūtām, ko ēdiens dod, apzinātībai ēšanas laikā un vislielākais ieguvums – apzinātībai, ko lieku mutē! Tas ir devis -1,5 kg mēneša laikā, neliekot uzsvaru uz svara zaudēšanu, vairāk enerģijas un daudz draudzīgākas attiecības ar ēdienu kopumā.

Manuprāt, Ieva ir ļoti zinoša un tas, kā izskaidro sarežģītas lietas, saprot jebkurš. Man bija daudz jaunu faktu, tādi kā mazi aha momenti, kas kopumā mainīja manu attieksmi un darbības. Ieva palīdz pamazām, bet pamatīgi mainīt ieradumus, kas attiecas uz ēšanu un ēdiena izvēli.

 

Brigita Mironova

Gribu pateikt paldies par darbu un laiku, ko esi ieguldījusi manī un man līdzīgos” sliņķīšos”,kas ēd visu kas nāk pretī, jo” vienreiz tik dzīvojam”. Tāda mums tā atruna un kāpēc gan kaut ko mainīt, ja ta’daaa bauda ir pieēst pilnu vēderu, atlaisties gultiņā pie televīzora.

Un tad Tu vienā brīdī sapproti, ka šāds dzīvesveids būs manas beigas…un tad nāk Ieva..Dziļi ticu, ka īstie cilvēki nāk īstajā laikā…

Par Tavu programmu.

Patika
1. Nekas netika uzspiests.
*man personīgi dikti nepatīk dzīvot citu noteiktos rāmjos….

2.Kļūdas ir neizbēgamas, ja esam dzīvi cilvēki
* pieņem savas kļūdas, atpazīsti tās un dodies tālāk..

3. Skaidri parādīts virziens, kurp doties.
* tempu un apvedceļus izvēlies pati.

Ko iemācījos
1.Pats galvenais- sajust sevi!!!!!!Ieklausīties sevī!!!!!!!!!!!!!
*ēst tikai tad, gribas
*iet gulēt tad, kad nāk miegs
*neapēst emocijas
*neknakstināties ar ēdienu

Vai es ēdu veselīgi pēc vispārpieņemtiem standartiem???? Drīzāk jau ka nē!!! Sajūtu sevi un ēdu to ko patiešām kārojas.. Arī desas un kotletes, tomēr pirms likt to mutē, padomāju vai tiešām man šobrīd to vajag!!! Ja atbilde ir jā, tad sevi lieki nevainoju un apēdu!!!

Jā nu jau par ieradumu ir kļuvis pirms ēšanas uzdot jautājumu sev, vai man to šobrīd vajag…

Kilogrami????? nebija īsti man noteikts mērķis… Bet pamazām pazūd….Ja interesē cipari, tad apmēram 1 kg mēnesī….Tieši tik daudz, lai tas paliktu ilgtermiņā.. Esmu mierā ar sevī!!!!

Fiziskais???? Ideāli- eju katru dienu 6- 8 km garās pastaigās…Ja ļooooti slikti laikapstākļi-vējš un pērkons, izeju vismaz uz 10 minūtēm… Lietus man galīgi netraucē!!!! Lai tik līst..,tas ir tik romantiski….:)

Ieva, paldies Tev!!!
Sapņo, lai ir sapņi kam piepildīties!!!!!
Lai izdodas piepildīt un īstenot savus sapņus!!!!!

Iveta Bedrīte
Kaligrāfe no Kurzemes