Profesionāls atbalsts
ēšanas ieradumu uzlabošanā
un svara zaudēšanā

Koncentrēts materiāls par makro-uzturvielām, kā ar tām variēt, būvējot ēdienkarti, svara zaudēšanas paņēmieniem un kā veselīgus un sev atbilstošus ēšanas ieradumus iedzīvināt aizņemtā ikdienā.

Tiem, kas vēlas saprast, kā mainīt savu ēdienkarti un vienkāršā veidā sekot līdzi apēstā daudzumam – lai veiksmīgi zaudētu svaru bez diētām un atteikšanās no iemīļotiem ēdieniem.

Bonusā e-grāmata par uzturu!

Unikāla programma, kas aptver visizplatītākos iemeslus, kāpēc cilvēki mēdz neēst tik labi kā paši gribētu un nespēj zaudēt svaru – un palīdz tos mainīt.

Ar zinātnē balstītiem paņēmieniem un darbu ar ieradumiem mēs soli pa solim apgūstam prasmes, kas ļauj veselīgus ēšanas ieradumus padarīt par dzīvesveidu un atbrīvoties no nevēlamā – pārēšanās, emocionālās ēšanas, snekošanas utt.

Individuāla koučinga programma Tavu mērķu sasniegšanai (svara zaudēšana, veselīgāku ieradumu izkopšana, atbrīvošanās no nevēlamiem ieradumiem – emocionālā ēšana, pārēšanās utt).

Vebināra ieraksts “Kā pārtraukt vakara pārēšanos un mainīt citus ēšanas ieradumus”


Piesakies:

Ja ir papildus jautājumi, droši jautā –
Tel: 26162382; e-pasts: info@kotuedisi.lv


“Ļoti ilgi mans uzstādījums bija “tu vari ēst to, ko vēlies, tev vienkārši vairāk jākustina savs dupsis”. Diemžēl pirmo daļu bija vieglāk realizēt nekā otro, un gadiem ilgi esmu izjutis vilšanos par savu svaru līdz brīdim, kad tas sāka negatīvi ietekmēt manu veselību.

Tad sākās mana sadarbība ar Ievu. Kad tikāmies pirmo reizi, mums bija gara pastaigas saruna, kuras laikā viņa man palīdzēja saprast, ka daudzas lietas, kuras it kā zinu, ir mīts, un mācīja arī to, kā ķermenis patiesībā darbojas un kā to apmierināt veselīgā, mierpilnā veidā. Mēs apspriedām dažādas iespējamās pieejas atbilstoši manām vajadzībām un mērķiem, un man vienmēr bija brīva izvēle. Kamēr iepriekš citi speciālisti man bieži teica: “ak, tev jādara tas un tas”, ar Ievu tā vienmēr bija atklāta un gādīga diskusija, kurā viņa ienesa milzīgo zināšanu daudzumu.
Bija ļoti noderīgi atbrīvoties no vainas sajūtas par ēšanas tēmu. Kopš mūsu pirmās pastaigas viņa man palīdzēja labāk apzināties ķermeņa signālus un apzināties, ko es patiesībā izmantoju kā degvielu.
Pēc mēneša esmu ļoti priecīgs par rezultātiem. Es vairāk kontrolēju – ko es ēdu, kā es ēdu, cik daudz es ēdu. Es zaudēju ievērojamu svaru, es lēnām arvien vairāk saprotu, ko mans ķermenis man saka priekšā attiecībā uz ēdienu, un es jūtos gandarīts, ka patiešām rūpējos par sevi.
Lai to sasniegtu, nav burvju formulas. Tas nav viegli, bet Ieva visu laiku bija blakus, lai palīdzētu un atbalstītu. Tāpēc paldies Ievai!”

Matiass Lahaje

Neatliec, sper pirmo soli!