fbpx

blogs


Piesakies jaunākajiem rakstiem e-pastā!


Diēta pēc diētas

Diēta pēc diētas jeb kā organisms aizsargā sevi no svara zaudēšanas?

Kāpēc nevienas diētas un uztura plāna tirgotāji nestāsta, kā atsākt ēst pēc šīs diētas? Kāpēc tik maz cilvēku spēj notievēt un neatgūt iepriekšējo svaru? Kas notiek ar vielmaiņu, kad ilgstoši ievērojam diētu? Kā sevi no tā visa pasargāt? Lasi šeit.

Kas ir būtiskākais svara zaudēšanā?

Neēst pēc 6 vakarā, neēst miltus, kartupeļus vai cukuru? Kas tam visam kopīgs? Uzzini, kas svara zuduma pamatā.
Uztura treneris

Kas ir uztura treneris?

Kā un kādos gadījumos uztura treneris jeb koučs var palīdzēt? Ar ko tas atšķiras no uztura speciālista? To uzzināsi šajā rakstā.

Intervālu gavēšana

Intervālu gavēnis ir kļuvis ārkārtīgi populārs, ļoti daudzi cilvēki to veiksmīgi izmanto gan veselības uzlabošanas, gan svara regulēšanas nolūkā. Kā tas īsti strādā un ar ko rēķināties? Lasām tālāk!
Veģetārisms

Veģetārisms

Aizvien vairāk cilvēku vēlas samazināt vai pilnībā izslēgt gaļu no ikdienas uztura. Tas ir saprotams lēmums gan domājot par ētisko pusi, gan apkārtējo vidi, gan rūpnieciski audzētās gaļas ietekmi uz veselību. Šajā rakstā dalos ar ieteikumiem, kam pievērst uzmanību, pievēršoties veģetārismam.
Keto

Ketogēnā jeb keto diēta

Kas ir šī dīvainā diēta, kad cilvēki zaudē svaru, ēdot taukus? Pēc šī raksta izlasīšanas izpratīsi, kā organisms var iztikt bez glikozes un kā keto diēta var palīdzēt zaudēt lieko svaru.

Paleo diēta

Vai paleolīta vai paleo diēta, uztura plāns, kas balstīts uz aizvēsturisko cilvēku uzturu, ir piemērots mūsdienu cilvēkiem? Vai ar tā palīdzību var zaudēt lieko svaru? Vai tā ir efektīva metode?

Ēšanas ēnas puses

Liekais svars ir kompleksa problēma. Tas nav gribasspēka trūkums, vājuma izpausme vai vēl kāda individuāla problēma. Šobrīd jau tas ir daudz kas vairāk.
Atvaino, neatradām neko atbilstošu. Lūdzu, mēģini meklēt citādāk.

Nepalaid garām interesantus rakstu un izdevīgus piedāvājumus!