Privātuma politika

Pēdējais atjauninājums 17.11.2020.

Šis dokuments tiek uzskatīts par Portāla lietošanas noteikumi un saistību atruna par tiešsaistes pakalpojumu sniegšanu neatņemu sastāvdaļu.

Lietotāju un Tiešsaistes pakalpojumu saņēmēju dati tiek vākti, lai sniegtu klātienes vai tiešsaistes pakalpojumus, izrakstītu rēķinus un informētu par jaunumiem.

Piekļuve klientu un portāla lietotāju datiem ir portāla uzturētājam un pakalpojumu sniedzējam – DigiJoy SIA, reģ. nr. 42103090886, juridiskā adrese Zolitūdes 36/1-15, Rīga.

Portāla uzturētājs un Tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs uzglabā un apstrādā Lietotāju datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus un portāla uzturētāja saprātīgi pieejamos organizatoriskos, finansiālos un tehniskos resursus.

Portāla uzturētājs neizpauž trešajām personām Lietotāju personas datus izņemot šādus gadījumus:

  • ja Lietotājs ir devis skaidru un nepārprotamu piekrišanu;
  • normatīvajos aktos paredzētajām personām pēc viņu pamatota pieprasījuma, normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un apjomā; normatīvajos aktos noteiktos gadījumos DigiJoy SIA likumīgo interešu aizsardzībai, piemēram, vēršoties tiesā vai citās valsts institūcijās pret personu, kura ir aizskārusi DigiJoy SIA likumīgās intereses.

Lietotājam ir tiesības saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi, pārliecināties par savu datu pareizumu un tos labot vai dzēst. Lai to izdarītu, lūdzu, kontaktēties ar portāla uzturētāju un Tiešsaistes pakalpojumu sniedzēju pa e-pastu [email protected].

Sīkdatņu lietošanas atruna

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Tāpat dara arī lielākā daļa lielo tīmekļa vietņu. Lietojot vietni, lietotājs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē, kad tas apmeklējat vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai lietotāju personiski identificētu.

Google Analytics

Portālā tiek izmantota juridiskās personas “Google Inc.” izstrādātā programma “Google Analytics”. Programma izmanto sīkdatnes, dodot iespēju vietnes uzturētājam analizēt, kā vietne tiek izmantota. Atteikties no “Google Analytics” veiktās informācijas vākšanas iespējams, lejuplādējot un instalējot pārlūkprogrammas papildrīku: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Sīkdatņu kontrole un dzēšana

Ja vēlas, lietotājs var sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Jāņem vērā, ka tad atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad lietotājs apmeklēs vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.