fbpx

individuāls atbalsts svara zaudēšanā un
ēšanas ieradumu uzlabošanā

Mūsdienu lielākais izaicinājums nav informācijas trūkums – tieši pretēji. Grūti visā orientēties, izfiltrēt svarīgāko un ieviest to savā ikdienā.

Dažādu ieteikumu, tehniku, paņēmienu un metožu svara zaudēšanā un uztura sakārtošanā ir simtiem. Un globāli tie visi strādā. Tikai ne visiem un ne katram.

Mēs katrs esam ar savu īpašo dzīvi, ģimenes situāciju, gaumi, organismu, darbu un brīvā laika daudzumu. Lai cik efektīvs kāds paņēmiens ir, tas ne vienmēr derēs tieši Tev. 

Tāpat lielākā daļa teoriju, ieteikumu un zināšanu paliek “vajadzētu” līmenī. Cilvēkam ir jābūt apbruņotam ar apbrīnojamu sistemātiskumu, zināšanām, gribasspēku, motivāciju un ieradumu veidošanas mākslu, lai patstāvīgi ieviestu jaunas lietas ikdienā, tiktu pāri pārmaiņu grūtībām, noturētu motivāciju superaugstā līmenī, lai pat visdraņķīgākajās dienās pieturētos pie nospraustā kursa.

Lielākajai daļai no mums tas neizdodas tik viegli. Uzsākt pārmaiņas spējam gandrīz visi, bet pie tām pieturēties ilgtermiņā nav tik vienkārši.

Tāpēc ir uztura treneris jeb koučs, kas spēj gan palīdzēt orientēties uztura džungļos, gan pašam dziļāk izprast savas vēlmes un iespējas, gan to visu sabalansēt un sistemātiski izvēlēties nākamos soļus, lai tuvotos mērķim, un seko to izpildei. Tādējādi lielākā daļa nodomu no “vajadzētu” nokļūst “jau daru!” stadijā. Un, ja cilvēks “jau dara!”, tad jau arī rezultāti nav ilgi jāgaida.

Kā notiek sadarbība?

✅ Mēs tiekamies (virtuāli vai klātienē), iepazīstamies. Aprunājamies par mērķiem, vēsturi, ikdienu, pašreizējo ēdienkarti un citām lietām.
Izlemjam, ar ko sāksim, kas būs visefektīvākais un reālākais nākamais solis. Izrunājam, kā tas tieši tiks darīts.
Visbiežāk tas ietver kādus ieteikumus saistībā ar uzturu vai ēšanas ieradumiem, bet ne tikai. Man ir svarīga holistiska pieeja. Arī miegam, stresa līmenim u.c. lietām ir nozīme.

✅ Tev ir pieejams mans ikdienas atbalsts caur whatsapp vai citiem kanāliem – gan jautājumiem, gan lai padalītos ar izjūtām, grūtībām un izdošanos.
Ir cilvēki, kam palīdz ikdienas ēdiena fotografēšana un sūtīšana man – tas ir ieguvums abām pusēm. Man tas palīdz labāk iepazīt katru individuāli, dot tūlītējus ieteikumus, ja es redzu vietu izaugsmei, vai uzslavēt par labām izvēlēm. Klientam tas, savukārt, ļauj paskatīties uz savu ikdienas uzturu no malas. Tas gan izglīto, gan disciplinē.

✅ Pēc 2 nedēļām tiekamies atkārtoti, izrunājam, kā ir gājis, ar ko ir grūtības. Nolemjam, ko darīsim tālāk, atkarībā no līdzšinējā progresa. Pārrunājam dziļākus jautājumus, atkarībā no vajadzības.

✅ Tā turpinām līdz mērķis sasniegts vai Tu jūti, ka mans atbalsts vairs nav nepieciešams.

Individuālais atbalsts maksā 65 eur par pirmo mēnesi un 50 eur par katru nākamo mēnesi.