“Kursu sainis”

Trīs lieliski kursi kopā!

Izdevīgākais piedāvājums!

Viss svarīgākais par veselīgām attiecībām ar ēdienu, ilgtspējīgu svara zaudēšanu un spēju pieturēties pie labiem dzīvesveida ieradumiem arī ikdienas skrējienā.

Trīs lieliski kursi, kuros strādāsim ar ieradumiem.

Kam šis komplekts būs lielisks palīgs ceļā uz mērķi?

Tev:

 • Ja vēlies zaudēt svaru vai spēt sevi uzturēt formā mūža garumā, bet saproti, ka lielākā daļa pieejamo metožu ir vien virspusējas un jāstrādā gan ar ikdienas uzturu, gan savu prātu un veciem ieradumiem;
 • Ja vēlies iegūt “labas attiecības” ar ēdienu jeb spēt ēst visu, tikai sev atbilstošos daudzumos un vairs nepārdzīvot par šo tēmu;
 • Ja vēlies iemācīties laicīgi apstāties un nepārēsties;
 • Ja dzīvo “kampaņveidīgi” – ar sparu sāc pārmaiņas, bet drīz zaudē motivāciju un atgriezies sākumpunktā;
 • Ja vēlies izprast uzturu mazliet vairāk un dziļāk;
 • Ja vēlies saprast, kā ar ikdienas ieradumiem “būvēt” savu fizisko ķermeni;
 • Ja mēdz ēst garlaicības, stresa un dažādu emociju ietekmē;
 • Ja vēlies “sakārtot galvu” jeb iegūt skaidrību par to, ko vēlies un kā pie tā nonākt attiecībā uz tievēšanu, savu ķermeni un ēšanu (un citām lietām);
 • Apgūt efektīvu metodi ikdienas stresa un emociju vadīšanai – lai spētu dzīvot vieglāk un neapēstu emocijas un stresu.

Ko Tu iegūsi?

 • 3 lieliskus online kursus ar kompaktiem, sastrukturizētiem un viegli uztveramiem video (kopā vairāk kā 135 lekcijas par aktuālām tēmām – gan saistībā ar uzturu un veselīgu tievēšanu, gan stresu, miegu un emociju veiksmīgu vadīšanu)
 • uzdevumus darbam ar sevi un ieradumu praktizēšanas ieteikumus, lai teoriju iedzīvinātu arī savā aizņemtajā ikdienā;
 • pamatīgu materiālu, ar ko varēsi darboties ilgstoši, tādējādi palielinot izdošanās izredzes, jo pārmaiņas prasa laiku un darbu (3 nedēļu izaicinājums to nesniedz).
  Materiālu varēsi iedzīvināt savā dzīvē sev ērtā tempā, atkarībā no dzīves aizņemtības.
  Optimāls laiks varētu būt 6-12 mēneši, bet tas nav akmenīs cirsts.
 • dažādus bonusus un noderīgus rīkus;
 • Telegram grupu, kurā komunicēt ar citām sievietēm;

Kas mainīsies Tavā dzīvē?

 • Iemācīsies labāk izjust savu ķermeni, kas ir ārkārtīgi būtiski, lai zaudētu svaru un uzturētu sevi formā (lai spētu ēst tik, cik Tev patiesībā nepieciešams, nevis tik, cik prasa prāts (ieradumi, instinkti, emocijas utt.));
  Tā ir tievo cilvēku dabiska spēja (ko var apgūt).
 • labāk izpratīsi savu psiholoģiju un fizioloģiju – kas palīdzēs ikdienā pieņet labākus lēmumus attiecībā uz uzturu – un sasniegt savus veselības mērķus;
 • sapratīsi, kā uzturēt sevi formā bez kaloriju skaitīšanas;
 • apgūsi bāzes ieradumus sevis uzturēšanai formā bez drastiskām tievēšanas metodēm;
 • apgūsi tehnikas darbam ar savām domām, emocijām un stresu, lai tie vairs neliek šķēršļus Tavā ceļā uz veselīgākiem ieradumiem un ķermeni.

Atsauksmes

Šeit ir mazi fragmenti no sarunas ar Aļonu. 2023. martā viņa sāka patstāvīgi darboties ar kursa materiālu – klausījās video lekcijas, praktizēja mazos ikdienas ieradumus, būdama mājās ar 2 maziem bērniņiem. Reizi nedēļā mēs viena otrai ierunajām Instagram balss ziņas – Aļona padalījās ar saviem novērojumiem un progresu, es sniedzu atgriezenisko saiti.

3 mēnešu laikā viņa šādi zaudēja 12 kg. Netika skaitītas kalorijas, bija tikai darbs ar saviem ieradumiem un apgūta ieklausīšanās savā ķermenī.

Paldies, Ieva! Klausos kursus un man tas palīdz turēties pie labiem ieradumiem (kā labs atgādinājums katru dienu:)

Kristīne

No Tevis plūst pieņemoša un saprotoša enerģija, Tev ir patīkama balss, forši video, veidojas “klikšķis” 🙂

Ilze

Kursa laikā kaut kas ir mainījies manā uztverē. Saldumi mani vairs neuzrunā. Līdz šim esmu zaudējusi jau vairāk kā 5kg, nemaz īsti neiespringstot.

Aļona

Programmā sniegtā informācija bija ļoti aktuāla un noderīga. Ļoti patika līdzsvars starp ļoti konkrētu, tieši uz ēšanu attiecināmu informāciju un faktiem un ieskatiem, kas sniedza plašāku kontekstu saistībā ar tādām lietām kā ieradumi, zemapziņas procesi, pārmaiņas u.c.

Ieva

Ļoti patika veids kā visu pastāstiet un skaidrojiet. Ik rīta video noskatīšanās deva stimulu visai dienai – domāt, ko un kā darīt, uzlabot, lai neatgrieztos pie vecajiem ieradumiem un ietu uz priekšu.

Ilze

Mani pārsteidza tas, ka mazi sīkumi, kāds viens neliels atgādinājums katru dienu spēj izveidot jaunu ieradumu, kas var palīdzēt mērķa sasniegšanā. Šī programma, noteikti, savu panāk.. Man patika, ka tas neprasa daudz laika, lai noklausītos kompaktu, neuzbāzīgu informāciju un mēģinātu praktizēt jaunos ieradumus. Patika, ka notika arī sarakste ārpus tēmas un tiku uzmundrināta. Paldies!

Eva

Paldies Ieva! Šis ir tikai ceļa sākums sevis apzināšanai, savu ieradumu maiņai. Esmu pateicīga, ka tevi atradu un pati esmu apzinājusies, ka esošā situācija jau ir man par traku. Ar šo programmu esmu iemācījusies, kāpēc tad tā ir noticis ar mani, ka nespēju kontrolēt savu ēšanu. Šobrīd notiek un turpinās darbs ar sevi, sevis apzināšanos. Iesaku visiem šo kursu!

Kristīne

Par mani

Sveiki!
Esmu Ieva Dulmane, sertificēta uztura un veselības trenere.
Par savu skolu lepni varu saukt kanādiešu Precision Nutrition, kuri darbojas kā ar profesionāliem atlētiem, tā parastiem, aizņemtiem ikdienas cilvēkiem.

Viņu neuzbāzīgo, taču uz zinātni balstīto filozofiju un pakāpenisko pieeju pārmaiņu procesam esmu pārņēmusi arī es.

Bez revolūcijām un kardināliem soļiem, Jaungada apņemšanām un īstermiņa pasākumiem.


Dziļas pārmaiņas notiek, tikai sperot mazus soļus katru dienu, apgūstot noteiktas prasmes.

Programmās piedāvāto zināšanu, vingrinājumu un ieteikumu spēku redzu gan pati uz sevi un savu ģimeni, gan uz saviem klientiem, gan tūkstošiem cilvēku visā pasaulē, kas ir izmantojušo Precision Nutrition izstrādāto sistēmu.

Papildus Precision Nutrition sertifikācijai esmu apguvusi arī ACT terapijas principus, kas ir zinātniski atzīti par efektīviem plaša spektra problēmu gadījumā, tai skaitā svara zaudēšana, nevēlami ieradumi utt.

Praktiska informācija

 • Pieeja visiem kursiem Tev būs neierobežotu laiku.
 • Kursi tiek pasniegts pārsvarā video lekciju veidā, kas izvietotas kursu platformā Thinkific, taču tās var ērti klausīties arī kā audio lekcijas pastaigājoties vai darot jebko citu. Tāpat pieejami rakstiski apkopojumi par sniegto informāciju.
 • Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas un samaksas veikšanas, aizsūtīšu Tev pieejas saites kursiem, un varēsi sākt darboties nekavējoties.
 • Kursu materiālu var apgūt pilnīgi patstāvīgi, bez manas iesaistes, tiek nodrošināti visi rīki un uzdevumi patstāvīgam darbam.
 • Tomēr lai veicinātu lielāku iesaisti un garantētu, ka kurss “nenoput” digitālajā krātuvē, var izvēlēties “papildus motivācijas piešprici”. Lasīt vairāk.

Pieteikties
Nodrošinu 7 dienu naudas atgriešanas garantiju bez liekiem jautājumiem. Ja neesi apmierināta ar kursiem, vienkārši uzraksti uz [email protected] un atmaksāšu naudu līdz pēdējam centam – jo man rūp gan Tava apmierinātība, gan mana darba kvalitāte.