Uzveic stresu. Uzlabo miegu. Apturi emocionālo ēšanu.

Jauns kurss!

Ja esi “uzvilkta”, haotiska, mūžīgi skrienoša, visu dienu rūpējies par citu vajadzībām un vakarā atslīgsti dīvānā ar ēdiena plati blakus (un no rīta pamosties “aizpampusi” un jautā, “kāpēc es tā atkal izdarīju??”;

ja vakarā nevari aizmigt vai naktī plkst. 3 ar platām acīm domā par darbu un ka bērnam jānopērk jauni zābaki;

ja centies zaudēt svaru, bet ne spēj pieturēties pie kvalitatīva uztura, ne saņemties vairāk kustēties, jo esi mūžīgā stresā, pārgurumā un Tev “nav motivācijas”;

ja “apēd” stresu un emocijas,

ieskaties👇🏻

3 svarīgas tēmas, kas ir veselības pamatā, bet kam nepievēršam gana daudz uzmanības, jo viss notiek autopilotā (līdz ir par vēlu):

 • stresa vadīšana un regulāra un efektīva atjaunošanās no tā;
 • kvalitatīvs un pietiekami ilgs miegs un
 • skaidrs skats uz savām emocijām, domām un patiesajām prioritātēm dzīvē.

Jo ilgāk šo visu ignorējam un neapgūstam nepieciešamās prasmes sev palīdzēt, jo vieglāk iedzīvojamies dažādos nevēlamos ieradumos (izdzīvošanas mehānismos) kā emocionālā ēšana, smēķēšana, alkohols, bezjēdzīga telefona “skrullēšana” utt.).

Laika gaitā pasliktinām savu veselību un, iespējams, iegūstam lieko svaru, kas atstāj sekas uz dzīves ilgumu un kvalitāti… un vienkārši nedzīvojam pilnasinīgu, jēgpilnu dzīvi, jo viss notiek autopilotā.

Un, pat ja viss nav tik drūmi – nekvalitatīvs miegs un pārlieku liels stress negatīvi ietekmē mūsu apetīti un spēju kontrolēt savus impulsus un kārdinājumus, kas var krietni apgrūtināt centienus zaudēt svaru vai uzturēt sevi formā.

Tāpat emocionālā un stresa ēšana nav tikai par svara pieaugumu – tā skar daudzus, arī t.s. tievos, un ietekmē mūsu dzīves ne tajā labākajā veidā.

Tāpēc arī šis kurss.

Tas atvērs acis uz daudzām lietām, par kurām nemaz neaizdomājamies. Sapratīsi, kā daudzas, nemanāmas lietas ietekmē Tavu nervu sistēmu un kā sev vari palīdzēt justies mierīgākai, līdzsvarotākai un enerģiskākai.

Tas palīdzēs atrast enerģijas un fokusa zagļus ikdienā, lai Tevis ir vairāk patiešām svarīgajām lietām, tai skaitā spēsi beidzot parūpēties par savu veselību.

Ak jā, būs KAUDZE ar dažādiem foršiem vingrinājumiem un paņēmieniem, kā saprast, kas Tev ir patiešām svarīgi dzīvē un kāpēc.
Uzčamdīsi savas dziļākās vērtības un sapratīsi, kā tās iedzīvināt, lai dzīvotu saskaņā ar sevi, nevis autopilotā vai, tiecoties pēc sabiedrības uzspiestajiem “vajadzētu”, kas rezultātā rada vien vilšanos.

Uzzināsi, kā dabiski uzlabot sava miega kvalitāti, lai nav jāķeras pie miega zālēm.

Izpratīsi savas emocijas, iemācīsies tās labāk “tulkot”, no tām nebaidīties un tās neapēst.
Ir iespējama kvalitatīva un jēgpilna dzīve, izjūtot plašu emociju gammu, kas neizbēgami rodas, ejot cauri dzīves līkločiem.
Es izmantoju ACT terapijas principus, kas to lieliski māca.

Tāpat uzzināsi, kā neticēt visiem pekstiņiem, ko Tev stāsta Tavs prāts (paškritika, atrunas, limitējoši priekšštati, kas mūs ieliek būrīšos pašiem to nemaz neapjaušot) un kas neļauj Tev sasniegt mērķus dzīvē (vai tā būtu svara zaudēšana vai jebkas cits).

Labdien, Ieva!
Jūsu kurss priekš manis ir ļoti interesants un noderīgs. Man patīk klausīties Jūsu video ierakstos. ACT terapija ir kas jauns un nedzirdēts.

Inese

Sveiki, esmu Ieva Dulmane, sertificēta uztura trenere/koučs (Precision Nutrition L2).

Esmu pabeigusi arī Precision Nutrition “Sleep, Stress, Recovery” sertifikāciju par miegu stresu un atjaunošanos.

Precision Nutrition ir mājas pasaules labākajiem uztura koučiem 😊
Viņu programmas un kursus veido uztura zinātnieku, dietologu, miega ārstu, treneru, psihologu un kouču komanda.
Informācija vienmēr ir ļoti aktuāla, balstīta uz pētījumiem, tajā pašā laikā piemērota un izmantojama parastu cilvēku aizņemtajās dzīvēs.

Tāpat kā koučs esmu apguvusi ACT terapijas (Acceptance and Commitment Therapy jeb Pieņemšanas un apņemšanas terapijas) principus, lai palīdzētu saviem klientiem izprast un tikt galā ar dažādām nepatīkamām domām un emocijām un spēt virzīties pretī saviem mērķiem, par spīti dzīves grūtībām.

ACT terapija šobrīd ir atzīta par vienu no efektīvākajām dažādu psiholoģisko stāvokļu uzlabošanā, un to izmanto arī darbā ar nevēlamiem ieradumiem, t.sk. emocionālo ēšanu, svara zaudēšanas procesā utt.

Kursa saturs

Stress:

 • stresa veidi (to ir daudz un, iespējams, daļu no tiem šobrīd nemaz neatpazīsti kā stresu, bet tie pamazām izsūc Tavu enerģiju);
 • kā stress ietekmē mūsu ķermeni, psihi un kognitīvās spējas;
 • kā mazināt stresu (un vai tas vienmēr nepieciešams);
 • kā atkopties un atjaunoties no tā;
 • kā mūsu attieksme pret lietām un notikumiem ietekmē stresa rašanos un kā paši sevi nevajadzīgi “sastresinām” ar savu domāšanas veidu;
 • kā veidot psiholoģisko noturību pret stresu.

Miegs:

 • dažādās miega fāzes un to lomas un kāpēc ir svarīgi gulēt pietiekoši un kvalitatīvi;
 • kā dabiski, ar dzīvesveida izvēlēm sakārtot un uzlabot sava miega kvalitāti;
 • dažādi miega traucējumi un kā tos atpazīt;
 • kā mūsu domas un attieksme ietekmē miega kvalitāti;
 • kā ar uzturu uzlabot miegu.

Mūsu domas un emocijas:

ACT terapijas principi, kas ļauj dzīvot piepildītu dzīvi, par spīti dažādām grūtībām, ar ko sastopamies.

 • kā apgūt psiholoģisko elastību, lai spētu efektīvi rīkoties dažādās situācijās, pat, ja ir klātesošas dažādas nepatīkamas domas un emocijas;
 • kā un kāpēc necīnīties ar savām emocijām, neapēst tās un nebēgt no tām – bet ko darīt tā vietā, lai uzlabotu dzīves kvalitāti;
 • dažādi vingrinājumi un paņēmieni, kā atgūt kontroli situācijās, kad mūs pārņem spēcīgas emocijas;
 • kā beidzot uzčamdīt savas vērtības, rīkoties saskaņā ar tām un gūt patiesu gandarījumu dzīvē (pretstatā tam, lai dzītos pēc noteikta skaitļa uz svariem vai citiem ārējiem standartiem, kas tikai noved pie vilšanās).

Praktiska informācija

 • Pieeja kursam Tev būs neierobežotu laiku
 • Kurss tiek pasniegts pārsvarā video lekciju veidā, kas izvietotas kursu platformā Thinkific, taču tās var ērti klausīties arī kā audio lekcijas pastaigājoties vai darot jebko citu. Tāpat pieejami rakstiski apkopojumi par sniegto informāciju.
 • Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas un samaksas veikšanas, aizsūtīšu Tev pieejas saites kursam, un varēsi sākt darboties nekavējoties.
 • Kursu var iziet pilnīgi patstāvīgi, bez manas iesaistes, tiek nodrošināti visi rīki un uzdevumi patstāvīgam darbam.
 • Tāpat var izvēlēties “papildus motivācijas piešprici” – ar regulāru atskaitīšanos un atbalstu no manis. Lasīt vairāk.

Investīcija: 

97 79 eur

Maksājumu var dalīt 2 daļās! Raksti uz [email protected]


Pieteikties

Papildus iespēja:
Regulāra atskaitīšanās un atbalsts no manis. 

Kā tas strādā?

Tu klausies kursu sev ērtā vietā un laikā un katru nedēļu “atskaities” par to, kā Tev iet ar zināšanu un prakšu pielietošanu.
Tas veicina jauno ieradumu veiksmīgāku iesakņošanos.
Par Tev visērtāko veidu vienosimies atsevišķi – dažādiem cilvēkiem patīk dažādas pieejas. Potenciālie varianti:

 • ikdienas failiņa pildīšana
 • Whatsapp vai Instagram [balss] ziņas
 • sarakstīšanas e-pastā
 • īsa sazvanīšanās 1x nedēļā uz 15 min

Es sekoju līdzi tavam progresam (gan svara līknei, gan pašsajūtai, gan tam, kā Tev sokas ar ieradumu ieviešanu) un sniedzu savu atgriezenisko saiti un atbalstu grūtos brīžos. 

Tu pats/i regulē, cik ilgi vēlies strādāt ar noteiktām lietām, nav steigas, jo dzīves un iespējas ir ļoti dažādas.

Tāpat Tu regulē, cik ilgi vēlies manu atbalstu – tas var būt 1 mēnesis, lai “ieiet sliedēs” vai kaut vai 2 gadi, līdz sasniedz savus mērķus.

Tipiski šī kursa materiāla praktizēšana aizņem apmēram 3 mēnešus, bet, kā jau teicu, tas nav akmenī cirsts.

Cik tas maksā?

39 eur/ mēn.

Ja ir interese, par šo iespēju vienosimies pēc kursa iegādes.


Piedāvāju 7 dienu 100% naudas atgriešanas garantiju, ja jutīsi, ka kurss nav Tev piemērots!

Ja ir kādi jautājumi par kursa saturu, apmaksas iespējām (nepieciešams rēķins vai dalītais maksājums) vai jebko citu, lūdzu, raksti uz [email protected]