Individuāls makro-uzturvielu un kaloriju

aprēķins Tavu mērķu sasniegšnai

Lai zaudētu svaru, mums ir nepieciešams radīt kaloriju deficītu. To var panākt dažādos veidos, taču parasti viselastīgākais veids ir vienkārši paskaitīt kalorijas, lai zinātu, cik tad īsti ēdam. Tādējādi mēs varam ēst +/- kā līdz šim, vienkārši sava jaunā kaloriju apgabala robežās.

BET – klasiskā kaloriju skaitīšana mēdz būt apgrūtinoša.

Mums ir jāpasver produkti, jāievada daudzumi kādā aplikācijā utt. Tas prasa zināmu darbu un precizitāti. Ja neizmantojam aplikāciju – vēl jo vairāk.

Pie tam šī precizitāte mēdz būt vienkārši nevajadzīgs apgrūtinājums, jo skaitļi, kas norādīti uz produktu iepakojumiem un datu bāzēs visbiežāk ir ar lielu kļūdas procentu. Tāpat mēs nekad precīzi nezināsim, cik kaloriju tad mūsu gremošanas trakts īsti uzsūc utt.

Taču – ir metode, kas ir kā labs vidusceļš no abām pasaulēm – mēs gan apzināti piefiksējam, aptuveni cik tad olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu uzņemam (kas dod labu ieskatu arī kopējā kalorāžā), gan sevi neapgrūtinām ar skrupulozu skaitīšanu un svēršanu.

Tā ir Precision Nutrition izstrādāta un izmantota metode, kā lieliska alternatīva aizņemtiem cilvēkiem, kam nav laika un vēlēšanās “krāmēties” ar kaloriju skaitīšanu.

Tās būtība ir izteikt katru no trīs makrouzturvielām noteiktā plaukstas daļā un dienas gaitā pieskaitīt, cik delnas olbaltumvielu, cik dūres dārzeņu, cik saujas ogļhidrātu un cik īkšķīšu tauku esam apēduši.

Tas gan izglīto par sabalansētu uzturu un ļauj objektīvi paraudzīties uz savu ikdienas uzturu, gan arī saprast, cik tad daudz būtu jāēd, lai zaudētu svaru.

Piesakies un saņem:

 • Pilnībā personalizētu kaloriju un makro-uzturvielu aprēķinu, balstoties uz Taviem mērķiem, parametriem un aktivitāšu līmeni (citiem vārdiem sakot – cik un kādas makrouzturvielas jāēd tieši Tev, lai Tu spētu sasniegt savus mērķus) – pie tam tas viss jau izteikts arī plaukstu porcijās, lai nav jāmokās ar produktu svēršanu!

  Un Tu pats/i izvēlies, ar kādiem produktiem šīs uzturvielas uzņemt – pilnīga elastība un brīvība!!

 • Vienkāršu sistēmu, kā sekot līdzi tam, cik porciju olbaltumvielu, dārzeņu, ogļhidrātu un tauku Tu ikdienā uzņem (bez skrupulozas produktu svēršanas);

 • Iespēju man uzdot jautājumus gan par aprēķiniem, gan ar uzturu saistītām lietām.
  Esmu pilnībā atvērta un priecājos, ja cilvēks ar mani komunicē un jautā to, kas neskaidrs, lai ātrāk un vieglāk sasniegtu rezultātus.

Pie tam…

Lai apbruņotu Tevi ar nepieciešamajām zināšanām par to, kā veiksmīgāk sasniegt mērķi, došu līdzi arī izglītojošu materiālu – viss no Precision Nutrition krājumiem (tātad zinātniski pamatota un profesionāli praksē pārbaudīta informācija).

Saturīga e-grāmata par

 • uzturvielām – kas ir kas (ogļhidrāti, olbaltumvielas un tauki), to lomas;
 • galvenie šo uzturvielu avoti;
 • kā ar tām variēt, lai vieglāk sasniegtu savus mērķus;
 • mazliet uztura matemātikas;
 • praktiski padomi, kā labu uzturu iedzīvināt aizņemtā ikdienā.

Maksa par piedāvājumu:
25 eur

Kā pieteikties?

1. Veic apmaksu:

2. Aizpildi anketu, lai varu veikt nepieciešamos aprēķinus.

*Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas 3 darba dienu laikā sagatavošu aprēķinus un nosūtīšu visus materiālus uz Tavu e-pastu.

Atsauksmes:

“Noteikti ieteiktu cilvēkiem, jo bija liels atbalsts un ļoti ātri atbildēja uz jautājumiem. Un arī pietiekami daudz informācija tika dota un paskaidrojums. Ļoti patika!”

“Vērtēju to ļoti labi, patīkami, ka esat saprotoša un atbildat uz visiem jautājumiem, viss tika saprotami izskaidrots un uzrakstīts.”

“Nomainīju uzturu, kas uzreiz deva man enerģiju . Sapratu, cik apmēram ir uzturā jauzņem visas uzturvielas. Uzturs mainijās par 180 grādiem, taču ļoti apmierina!”

“Labākais bija tas, ka saņēmu precīzi man aprēķinātu ieteicamo uzņemamo porciju daudzumu. Un spilgtu apliecinājumu tam, ka dārzeņi manā ikdienā ir krietni par maz. Un tieši šo man ir izdevies uzlabot savos ēšanas paradumos – bez dārzeņiem vairs nav iedomājamas manas maltītes, īpaši jau brokastīs. Tāpat arī olbaltumvielas mācos uzņemt aizvien vairāk. Ļoti patika, ka varēju izvērtēt atsķirības starp vēlamo un manu esošo situāciju, skaidri iezīmēot, kuras ir vājās vietas, pie kā turpināt savu darbu. Liels paldies!”


Kam šis piedāvājums būs piemērots?

 • Ja vēlies patstāvīgi zaudēt svaru, bet īsti nesaproti, kā to panākt (ko un cik ēst utt.);
 • Ja esi daudz maz sakārtojis/usi ēdienkarti, bet svars ir “iestrēdzis”;
 • Ja vēlies zaudēt svaru veselīgā un ilgtspējīgā veidā, ar saprātīgu kaloriju deficītu (neko bez vajadzības neizslēdzot);
 • Ja vēlies vairāk izprast un atpazīt uzturvielas un zināt, kā piekoriģēt savu ēdienkarti, lai tā atbalstītu Tavus mērķus un fizioloģiskās vajadzības.
 • Ja nevēlies tam visam ikdienā tērēt lielas pūles un laiku (izprast aplikācijas un svērt produktus)..

Kā īsti strādā plaukstu pocijas?

Uzturs sastāv no 3 makrouzturvielām (ogļhidrātiem, taukiem un olbaltumvielām) un katra no šīm uzturvielām gan pilda noteiktas lomas organismā, gan sniedz noteiktu daudzumu enerģijas (jeb kaloriju).

Lai panāktu svara zudumu, jāuzņem mazāk enerģijas kā tērējam. Precīzi šos skaitļus mēs nekad nezināsim, ja vien neesam kādā laboratorijā, kur ar speciāliem mēraparātiem tas viss tiek mērīts.

Taču ir dažādi vienādojumi un formulas, ar kuru palīdzību var aprēķināt, cik aptuveni būtu jāēd konkrētam cilvēkam, lai panāktu kaloriju deficītu.

Un, balstoties uz kopējo nepieciešamo ikdienas kaloriju daudzumu, var izrēķināt, cik no tā būtu jāuzņem ar olbaltumvielām, cik – ar ogļhidrātiem un cik – ar taukiem.

Precision Nutrition profesionālais kalkulators rēķina gan kopējo kaloriju daudzumu, gan, kā tas sadalās jau pa noteiktām uzturvielām (cik kalorijām jānāk no olbaltumvielām, cik – no ogļhidrātiem un cik – no taukiem) – un to visu sarēķina un izsaka plaukstu porcijās.

Jā, šis šķietami “jocīgais” un nenopietnais piegājiens ir iestrādāts profesionālā kalkulatorā, kuru lieto tūkstošiem uztura speciālistu un kouču visā pasaulē (ieskaitot mani), palīdzot saviem klientiem sasniegt mērķus attiecībā uz viņu ķermeņa uzbūvi un veselību.

Tas nozīmē, ka Tev nav skrupulozi jāseko līdzi kalorijām, bet gan vienkārši jāpiefiksē, cik plaukstu porcijas ar uzturvielām ikdienā uzņem. Tas arī viss!

Ja uztraucies, ka tas ir sarežģīti vai ka nespēsi atpazīt uzturvielas – Tu no manis saņemsi visu, lai tas būtu pavisam skaidrs.

Atsauksmes

“Tas, ka vairāk sāku piedomāt pie sava dzīvesveida, ne tikai uztura. Uztura viennozīmīgi ir mainījies tas, ka uzņemu daudz lielāku olbv. saturu, kā arī vairāk domāju par tauku un cukura patēriņu.”

“Disciplinētība. Stipri tiek piedomāts ko un cik ēst .”

“Sāku domāt, vai uzņemu visas uzturvielas balansēti un pietiekamā daudzumā/mazumā. Ja vēl pieliek klāt iepriekšējos kursos uzzināto par sāta sajūtu, ieradumu veidošanos, tad virzās uz priekšu vēl labāk. Es personīgi sāku vairāk lietot olbaltumvielas, jo pirms tam tās uzņēmu par maz. Vēl tikai atliek vairāk pievērsties dārzeņiem:)”

“Uzturs pamainījās jau no Apzinātās kalorijas laikiem (vairāk olbaltumvielu, dārzeņu, pākšaugu). Labākais – individuālais plaukstiņu aprēķins, jo tās vienmēr ir līdzi!:)”


Šī elastīgā sistēma un visaptverošais piedāvājums ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs ceļā uz vēlamo ķermeņa uzbūvi.