30 dienu kurss un uztura plāns Tavu mērķu sasniegšanai!

Katru dienu Tavā e-pastā – kompakta informācija par vissvarīgāko veselīgā svara zaudēšanā!

Vai vēlies vienkāršā un garšīgā veidā sakārtot savu ēdienkarti un zaudēt svaru?
Iepazīsties – sabalansēta uztura plāns veselīgai svara zaudēšanai un 30 vērtīgas lekcijas!

Pie tam par super-izdevīgu cenu un ar naudas atgriešanas garantiju!

Liekā svara zaudēšana, sevis uzturēšana formā (un uztura sakārtošana kā tāda!) nav viegls process.

Tas saistīts gan ar ieradumu maiņu, “cīņu” pašam ar sevi, saviem kārdinājumiem, gan pavisam praktiskām zināšanām par to, ko likt uz šķīvja, lai sasniegtu savus mērķus.

Tāpat netrūkst arī citu dzīvesveida faktoru, kas ietekmē šo procesu un par kuriem dažkārt nemaz nenojaušam.

Un kas nav mazsvarīgi – jāsaprot, kā darīt lietas, lai nepieļautu liekā svara atgriešanos, kas ir tik izplatīta sāpe vairumam cilvēku (jo-jo diētas).

Lai procesu padarītu vēl grūtāku, ir jāspēj atsijāt “graudi no sēnalām”, jo informācijas internetā ir daudz, notievēšnas metožu vēl vairāk, dažas prasa lielus līdzekļus un pārtikšanu no pulveriem, citas – neļauj ēst neko, kas mums garšo – kas noved pie “noraušanās” un ieguldīto pūļu zaudēšanas.

Bet, ja nu mēs pieietu gudrāk?

Ja nu mēs iemācītos ēst garšīgi un sātīgi, sevi drastiski neierobežotu, taču joprojām zaudētu lieko svaru?

Un ja mēs saprastu, kā rīkoties ikdienā, lai nav mūžīgi jācīnās ar kārdinājumiem un mēs nebūtu mūžīgie zaudētāji šajā cīņā?

Es Tev parādīšu, ka tas ir iespējams!

Par laimi – lai labi ēstu un arī notievētu, nav jākļūst par uztura speciālistu, nav jāseko apšaubāmām tievēšanas metodēm un nav jāvelta tam milzumdaudz naudas un laika.

Es Tev parādīšu, kā pavisam vienkārši un īsā laikā var pamainīt lietas, lai Tavs ikdienas uzturs kļūtu daudz kvalitatīvāks, un iedošu vērtīgus rīkus un padomus, kā panākt stabilu progresu Tavā ceļā uz uz slaidāku un veselāku ķermeni.

Esmu Ieva Dulmane, Precision Nutrition sertificēta uztura trenere. Informācija, ko sniedzu saviem klientiem ir uzticama un pārbaudīta ne tikai manā praksē, bet arī zinātniskos pētījumos un uz simtiem tūkstošu Precision Nutrition klientu visā pasaulē.

Piedomājot pie šī visa, man gandrīz vispār neprasās “drazas”- cepumiņus, čipšīšus, ātrās uzkodas un tml. Un par to esmu neizsakāmi priecīga.
Un ir arī fiziskās pārmaiņas, ir uzlabojusies sejas āda. Kad sāku savas uztura parvērtības kopā ar Tevi, mans svars kādā brīdī bija pat 85, lēkāja tā starp 83-85. Šodien svari rāda 80😍
Noteikti vari būt gandarīta, man esi palīdzējusi! 😊
Paldies!😊

Maija Valmierā

Iepazīsties – 30 dienu kurss un uztura plāns Tavā e-pastā!

Pirms mēs runājam, par to, kas ir 30 dienu kursā, parunāsim par to, kas mainīsies Tavā dzīvē.

Pēc pievienošanās kursam:

 • sekojot ēdienkartei, zaudēsi svaru ar veselīga un sabalansēta uztura palīdzību, bez galvassāpēm, viegli un garšīgi;
  būsi apbruņota ar svarīgākajām lietām, kas palīdzēs Tev vieglāk sevi uzturēt formā mūža garumā (bez diētu “kalniem un lejām”) un kas būs saudzīgas gan Tavam ķermenim, gan psihei (jo tici man – esmu redzējusi, ko drastiskas, nepārdomātas (un zinātniski neatzītas) diētas nodara gan vielmaiņai, gan mūsu emocionālajai labbūtībai);
 • veselu mēnesi, malkojot savu rīta kafiju, gūsi iedvesmu jaunajai dienai un mentālo stāvokli, kas liks rīkoties un uzturēs motivāciju par sevi rūpēties;
 • uzzināsi arī daudzas lietas no psiholoģijas perspektīvas, kas palīdzēs pie jaunajām lietām pieturēties ilgstoši;
 • Tavs ikdienas uzturs kļūs daudzveidīgāks un kvalitatīvāks, jo atsvaidzināsi to ar garšīgām, viegli pagatavojamām receptēm, kas bagātas ar olbaltumvielām, bet nav vistas fileja, olas vai biezpiens 3x dienā.
 • ja sekosi manai ēdienkartei, iespējams, redzēsi arī uzlabojumus savos analīžu rezultātos (holesterīns, lipīdi utt.) un asinsspiediena mērījumos, jo pamatā ēdīsi gardu augu valsts uzturu;
 • taču – skrupulozi sekot manai ēdienkartei arī nav obligāti (ja vien to nevēlies), kursā iegūsi visu nepieciešamo, lai vienkārši mazliet pamainītu un uzlabotu arī savu esošo uzturu – un varētu ēst visu to pašu, ko iepriekš vai ko ēd mājinieki (tikai ar niansētām izmaiņām, kas Tev palīdzēs sasniegt mērķus);
 • mācēsi pagatavot veselīgas, gardas un olbaltumvielām bagātas ēdienreizes un tagad zināsi, ka tas nav ilgi vai sarežģīti – tas aizņem tikpat cik uzsmērēt kārtējo maizīti.
Sabalansēta uztura plāns veselīgai svara zaudēšanai

Labdien, Ieva!

Paldies par lielisko 30 dienu kursu. 
Noderīga  informācija, garšīgas ēdienkartes bez gaļas, to iedvesmota daudz vairāk gatavoju pākšaugus, jo īpaši lēcas. 🙂
Patika, ka katru rītu saņēmu jaunu info par kādu tēmu,- viegli saprotami un kompakti izskaidrotas dažādas tēmas par uzturu un par visu, kas ar to saistīts.
Sapratu, ka nevajag uzreiz taisīt “revolūciju”, bet pa bišķinam likt klāt izvēles veselīgāku ēšanas paradumu izveidē.
Un tāpat ar kustībām- kaut mazliet kustoties -tas ir labāk kā nekas un ar laiku tas viss summējas .
Iesaku arī citiem šo kursu.

Līga

Un te ir tas, kā tas notiks:

 • 30 dienu garumā savā e-pastā saņemsi pārskatāmas lekcijas ar skaidrojumiem, uzdevumiem un ieteikumiem;
 • katru nedēļu saņemsi arī ēdienkarti noteiktam kaloriju skaitam – standartā 1200 kcal ar ieteikumiem, kā tās palielināt;
 • būs daudz triku un noderīgu padomu ne tikai ēšanas kontekstā, par to, kā notievēt, bet arī par psiholoģiju, apzinātu ēšanu, ieradumiem, cīņu ar saldumu kāri, stresu, miegu un kustībām – ko varēsi uzreiz pielietot ikdienā;
 • materiāls paliks Tavā īpašumā uz mūžīgiem laikiem, varēsi to caurskatīt vēl un vēl.

* Par ēdienkarti:

 • tā ir veģetāra (bez gaļas un zivīm, bet ar olām un piena produktiem), kas nozīmē, ka uzņemsi vairāk veselīgo šķiedrvielu un mazāk tauku – taču pat rūdīti gaļēdāji to atzīst par sātīgu un gardu:)
 • tajā īpaši piedomāts par olbaltumvielām – jo tās ir ārkārtīgi būtiskas svara zaudēšanas fāzē. Tās dod ilgstošu sātu, mazina vēlmi knakstīties, kā arī palīdz saglabāt muskuļu masu un ātrāku vielmaiņu;
 • receptes pamatā veidotas pēc principa “gatavo 1x, ēd 2x”, kas nozīmē, ka ietaupīsi laiku virtuvē;
 • receptes būs elektroniskā formātā, ar ērtu iespēju pielāgot cilvēku skaitu, kam tiek gatavots – sastāvdaļu daudzumi automātiski pārrēķinās norādītajam cilvēku skaitam;
 • esmu izvēlējusies receptes, kuru pagatavošana aizņem vidēji 15-30 min.

Bonuss!

Ja pieteiksies šodien, saņemsi arī vingrojumu kompleksu vingrošanai mājas apstākļos!

Ar profesionālu treneru filmētiem video Tev būs viss nepieciešamais, lai, netērējot tam daudz laika, uzturētu sevi formā un attīstītu savu muskulatūru, kas ir tik būtiski, sevišķi svara zaudēšanas fāzē!

Tik izdevīgu pievāvājumu neatradīsi nekur citur!


Tava investīcija šajos labumos
(kursā, ēdienkartē veselam mēnesim un vingrojumu kompleksā!) ir tikai
39.90 29.90 eur!

Lai pieteiktos, lūdzu, aizpildi šo formu un veic apmaksu zemāk!
Pēc pieteikšanās sāksi saņemt e-pastus ar lekcijām un uztura plānu pa nedēļām!


Ja vēl šaubies, vairs nešaubies 🤩 – piedāvāju 7 dienu naudas atgriešanas garantiju, ja tomēr sapratīsi, ka šis kurss Tevi neuzrunā!

Ja nepieciešams rēķins vai ir kādi jautājumi, raksti uz [email protected]