Jauni ieradumi un citādas attiecības ar ēdienu 6 mēnešos!

Vai esi gatava spēcīgam un veselam ķermenim un pilnvērtīgai, brīvai dzīvei bez emocionālās ēšanas, “zinu, kā vajag, bet nedaru” un sevis regulāras pievilšanas?  

Pievienojies unikālai 6 mēnešu programmai, kas mainīs Tavus ēšanas ieradumus, lai Tu justos un izskatītos labāk kā jebkad savā dzīvē!

Baudi regulāras, kvalitatīvas maltītes bez pārēšanās un knakstīšanās starp ēdienreizēm

Spēj tikt galā ar dzīves stresu un emocijām bez ēdiena palīdzības

Tas ir Tavs dzīvesveids un Tava jaunā identitāte, nevis kārtējā kampaņa

Tu vēlies izskatīties lieliski un justies viegli un enerģiski, būt vesela un ielikt labus ēšanas ieradumus arī bērnos, bet…

➖ Tu ēd vairāk kā pašai patiktu, kad esi noguruma, stresa un nepatīkamu emociju varā. Tu apēd stresu un emocijas.

➖ Tu bieži izvēlies produktus, kurus Tev nevajag (piem., kas satur daudz cukura), kaut arī ļoti labi apzinies, ka tie Tev nenāk par labu.

➖ Tu bieži ēd tāpat, tikai tāpēc, ka redzi vai sasmaržo ēdienu.

➖ Bieži ēd tad, kad jādara kāds sarežģīts darbs pie datora vai izjūti nenoteiktību vai nemieru.

➖ Pa dienu turies, bet vakarā “noraujies”.

➖ Saproti, ka, ja tā turpināsi, drīz iekļūsi dažādu hronisku slimību riska grupās. 

Laiks iet, bet labāk nepaliek.

Iespējams, Tevi nomoka liekais svars, ko esi mēģinājusi risināt ar dažādiem paņēmieniem, taču saproti, ka ilgstošu un paliekošu svara zudumu ir grūti panākt, ja Tev piemīt manis nosauktie vai kādi citi ieradumi.

Dažkārt tiek mēģinātas diētas, uztura plāni un kaloriju skaitīšana, bet – ja nestrādā ar cēloņiem, tie ir tikai ielāpi.

Ko saka mani klienti?

Iesaku jebkurai, kura vēlas vairāk kā vienkāršu ēdienkarti, lai notievētu. Šeit ir ļoti vienkārši un saprotami izstāstīts par lietām par kurām mēs pat neaizdomājamies

Jana Bunclere

Tu tikai iedomājies..

Tu spēj paēst garšīgi un sātīgi, taču nedomā par uzturu 24/7.

Tu jūties lieliski un harmoniski.

Tu spēj uzturēt sevi formā un veselu.

Un kas pats galvenais –

patiesi pieņem sevi un nešausti sevi par katru kumosu un lieku ādas krociņu uz vēdera, jo Tev ir 100 citas, daudz būtiskākas lietas dzīvē, kas Tev dod patiesu gandarījumu un piepildījumu!

Tas ir iespējams. Ar pavisam reāliem, praktiskiem soļiem. Mainot ieradumus, priekšštatus, ieviešot jaunas darbības ikdienā, kas pakāpeniski mainīs Tavu domāšanu, uztveri un to, kā dari lietas. Tas viss novedīs arī pie rezultātiem.


Vai to var izdarīt 3 nedēļu izaicinājumā?

Protams, nē.

Tāpēc esmu izveidojusi šo 6 mēnešu programmu, kas aptvers visus svarīgākos aspektus, kas mēdz provocēt nevēlamus ēšanas ieradumus, kā arī palīdzēs mainīt ierastos uzvedības modeļus.

Tā ir balstīta pasaules līmeņa uzturzinātnieku, ēšanas psihologu un izaugsmes kouču labākajās praksēs un zināšanās.

Pasaulei vajag veselu un laimīgu Tevi.
Un tāpēc, ka esi šeit, ticu, ka esi gatava šim solim.


Sveiki!
Esmu Ieva Dulmane, sertificēta uztura trenere.
Kāpēc šī programma?

Jo savulaik strādāju atbildīgā amatā, dedzinot sevi un nespējot tikt galā ar stresu, spriedzi un savām emocijām.
Biju apaugusi ar lērumu dažādu ieradumu - tādiem, kas it kā uz mirkli palīdzēja, bet realitātē dzina mani vēl dziļākā bedrē. Tā bija konstanta pārēšanās, snekošana, saldumu ēšana utt.
Jo sliktāk es jutos, jo vairāk šie ieradumi pasliktinājās, jo sliktāk es jutos...spirālē uz leju.

Es spēru kardinālu soli un mainīju nodarbošanos.

Pēc vairākiem gadiem, kas nesuši dažus vērtīgus sertifikātus, zināšanas, izpratni un dažādas izmēģinātas tehnikas un prakses, saprotu, ka viss slēpjas domāšanā un prasmēs tikt galā ar stresu un emocijām, tāpēc vēlos dalīties ar tādām pašām sievietēm, kas ir iestrēgušas un nespēj saviem spēkiem tikt ar to visu galā.

Programmā piedāvāto zināšanu, vingrinājumu un ieteikumu spēku redzu gan pati uz sevi un savu ģimeni, gan uz saviem klientiem, gan tūkstošiem cilvēku visā pasaulē, kas ir izmantojuši šo pieeju. 

Pēc pievienošanās programmai...

1️⃣ Sāksi apgūt ikdienas ieradumus un prakses, kas palīdzēs uzturēt Tavu motivāciju un nodomu, kā arī palīdzēs Tev saglabāt iekšējo mieru un turēties pie savām prioritātēm (tai skaitā labām uztura izvēlēm) pat tad, kad diena sāks mest kūleņus.  
Beidzot sapratīsi, kā notiek patiesa ieradumu un rīcības maiņa un kā vari sev palīdzēt vēlamos ieradumus iedzīvināt uz palikšanu - un ikdienā rīkoties tā, kā ir labāk Tev (un kāpēc iepriekš nav izdevies).

2️⃣ Nākamajā etapā apgūsim labākos ēšanas ieradumus - gan to, KĀ ēst, lai uzņemtu tieši tik, cik nepieciešams Tavam ķermenim, nevis ieradumu apmierināšanai, gan to, KO ēst, lai jutos labi, paēstu sātīgi un sabalansēti. Praksē redzu, ka pat tie, kas ZINA, kā jāēd un kam jābūt uz šķīvja, reti to iedzīvina reālajā ikdienā - kas, protams, ietekmē gan pašsajūtu, gan fizisko formu un veselību.

3️⃣ Pēc tam ķersimies klāt Tavam stresa un nepatīkamu domu un emociju superspēkam. Apgūsim prasmes, kas palīdzēs Tev šīs lietas vairs "neapēst".

Vingrinājumi un pieeja nāk no apzinātības, apzinātas ēšanas praksēm un ACT (Acceptance and Commitment Therapy jeb Pieņemšanas un apņemšanās terapijas) - kas šobrī Rietumu profesionāļu vidū tiek atzīti par efektīvākajām stratēģijām darbā ar ieradumiem, atkarībām, emocionālo ēšanu u.c. jautājumiem. 

Gatava pievienoties?

Te ir tas, kas Tevi sagaida programmā:

Prāta stāvoklis

Mērķi un Tavs "kāpēc"


Laika plānošana / laika pavadīšana (jo laika trūkums ir biežākās atrunas)


Enerģijas, nodoma un motivācijas uzturēšana ikdienā (lai tā nav vien kārtējā kampaņa, un apņēmība mainīties un uzturēt sevi formā nezūd katru reizi, kad saslimst bērns vai darbā ir grūtāks periods )


Kā uzturēt konsekvenci darbā ar ieradumiem un tikt pāri "bedrēm" un nenovēršamajiem atkritieniem


Uzturs

Ēšana atbilstoši ķermeņa vajadzībām, nevis ārējiem "noteikumiem" (kā tas ir diētu gadījumā) - caur apzinātu ēšanu


Sabalansēts uzturs vienkāršos soļos, uzturviela pa uzturvielai.
Bieži vien nevēlami ēšanas ieradumi ir vien nesakārtota uztura sekas. To mēs novērsīsim


Daudz praktisku ieteikumu un skaidrojumu par to, kā ar dzīvesveida izvēlēm uzturēt savu vielmaiņu maksimāli ātru un veselu pēc iespējas ilgāk


Ēdienreižu plānošana, sagataves, sistēmas, kā nodrošināt kvalitatīvu ēdienu ikdienā īsā laika sprīdī

Darbs ar emocionālo ēšanu

Stress un spēja no tā atjaunoties


Emocijas un domas un to vadīšana.
Kā sadzīvot ar nepatīkamām emocijām, pieņemt tās kā daļu no dzīves, bet rīkoties atbilstoši savām vērtībām


Labas enerģijas vairošana ikdienā


Spēja nesekot kārdinājumiem un impulsiem


Dzīve balstīta uz vērtībām

To visu mēs panāksim, praktizējot pavisam vienkāršas un konkrētas darbības ikdienā. Sistemātiski, pa vienai, divām. Bez brīnumlīdzekļiem, bet caur reālu darbības maiņu un izprotot, kā strādā mūsu psiholoģija un kāpēc iepriekš neesam varējušas būt konsekventas.
Tie būs Tavi jaunie ieradumi, jo mēs veltīsim laiku to apguvei, lai tie nepaliek kā "ak jā, izklausās vērtīgi, gan jau kaut kad sākšu darīt". Tieši tāpēc programma ir tik gara - jo īsā maratonā to nepaveikt.
Tikai apgūti un izmantoti šie rīki strādā.

Tāpat kā viena salātu porcija trešdienās nepadara Tevi par veselīgu cilvēku, arī prakses sava enerģijas līmeņa un emocionālā līdzsvara uzturēšanai jāveic regulāri, katru dienu. Lai tad, kad nāk kādi dzīves triecieni vai parastie ikdienas ugunsgrēki, mums ir laba bāze un tiekam galā bez kompensējošajiem mehānismiem - saldumiem, junk ēdiena, alkohola utt.

Lai to paveiktu, nav jāiet prom no darba vai jāpamet ģimene un jādzīvo Tibetā. Lielākā daļa vingrinājumu un ikdienas rituālu lieliski ietilpst pat aizņemtākajā ikdienā.

Tā ir līdz šim jēdzīgākā informācija, kas man ir bijusi nepieciešama, lai pamainītos mana domāšana un attieksme pret ēdienu. Diemžēl ar zināšanām par uzturu un kustībām vien nepietiek, ja tam visam apakšā trūkst apzinātības.
Es teikšu, ka programma ir ļoti profesionāla, pārdomāta un interesanta. No sirds iesaku katram, kas grib reiz ieraudzīt ne tikai spogulī, bet savā iekšējā būtībā sevis labāko vesela cilvēka versiju! Pateicībā!

Anita Dzene

Vēl šaubies?

Šī programma būs risinājums Tavām problēmām, ja:

  • Tev ir liekais svars, kam nav medicīniska rakstura iemeslu. Ja spēj sasaistīt to ar saviem ieradumiem - zini, ka ēd par daudz, bet pati netiec galā.
  • Ja Tevi interesē pašizaugsme, labāka un kvalitatīvāka dzīve un laba veselība - un nevēlies pavadīt dzīvi automātisku ieradumu varā, dažādās atkarībās (cukurs, soctīkli, alkohols utt.)
  • Tev piemīt emocionālā ēšana, ārējā ēšana (kad ēdam ārējo kārdinājumu dēļ), pārēšanās vakaros utt. - un vēlies apgūt veidus, kā tikt galā ar nogurumu, domām un emocijām bez ēdiena.
  • Ja esi pārstrādājusies, nostresojusies, nolikusi sevi pēdējā vietā un ēd, lai sev palīdzētu justies labāk, bet sāk zvanīt zvaniņš, ka beidzot ir laiks kaut ko darīt, citādi var izrādīties par vēlu.
  • Tu vēlies uzturēt savu veselību ilgtermiņā, lai modernās hroniskās slimības iet ar līkumu, un saproti, ka, nesatrādājot ar sevi, iesi automātisko ceļu, kas ne vienmēr ir vērtīgākais Tev.
  • Ja esi gatava augt un attīstīties un saproti, ka vecās darbības pie jauniem rezultātiem nenovedīs.

Programma izveidota tā lai pat paši aizņemtākie cilvēki, kam nav laika skatīties bezgalīgi daudz lekciju un sēdēt zoom zvanos, spētu virzīties uz priekšu. Došu īsu, kodolīgu esenci ar darāmo un galvenās lietas, kam pievērst uzmanību ikdienā. Lai būtu rezultāti, būtiskākais ir darīšana, nevis teorētiskā mācīšanās.

Savukārt, tiem, kas vēlas izprast lietas dziļāk, būs iespēja iedziļināties paskaidrojošās video lekcijās un regulāri ar mani komunicēt.

Programmā iekļauts:

✔️ Saturīgas, bet kompaktas video lekcijas par būtiskāko (dažādi mehānismi, kā strādā mūsu prāts, kāpēc iekrītam automātiskajās darbībās, vērtīga informācija par uzturu, vielmaiņu, stresu, atjaunošanos ikdienā u.c. būtiskām tēmām);

✔️ Printējamas darba lapas un uzdevumi darbam ar sevi;

✔️ Regulārs uzmundrinājums, lai Tu atcerētos par svarīgāko un Tev viss izdotos;

✔️ Meditācijas, kas ļaus Tev gan atslābināties, gan strādāt ar savu iekšējo pasauli.

✔️ Dažādi triki, praktiski padomi, ēdienkaršu paraudziņi un receptes, kas atvieglos praktisko darbu ar gatavošanu.


Kā tas strādā?

  • Pēc apmaksas veikšanas, palūgšu Tevi reģistrēties online kursu platformā Thinkific, kurā ir izvietoti materiāli (video lekcijas, uzdevumi, papildus resursi, meditācijas utt.).
  • Tu saņemsi skaidras norādes par to, kas noteiktā laika periodā jānoskatās un ikdienā jādara (mazi uzdevumi ieradumu trenēšanai un jaunu prasmju apguvei).
  • Es regulāri uzraudzīšu Tavu progresu un palīdzēšu ar neskaidrībām un/vai šķēršļiem.
  • Tev būs pieejami arī 30 min 1:1 zvani ar mani reizi 2 nedēļās - kas šo programmu padara tik unikālu!

Bonusā!

Vingrinājumu komplekss

Šī nav klasiska ēd un vingro programma.
Taču jebkuram skaidrs, ka fiziskās aktivitātes ir jebkura vesela ķermeņa, veselas vielmaiņas un psihes pamatā.
Tāpēc - ja Tev vēl nav savu regulāro fizisko aktivitāšu, tagad Tev tādas būs!
Tu iegūsi vingrinājumu kompleksu vingrošanai mājas apstākļos, kas palīdzēs Tev uzturēt ķermeni stingru un veselu pat tad, kad galīgi nav laika un spēka.

Ieva prot saprotamā un aizraujošā veidā stāstīt par personības izaicinājumiem, kas saistīti ar ēšanu, un, galvenais, pārliecināt, ka ar šiem izaicinājumiem ir iespējams tikt galā. Ievai ir ļoti plašs zināšanu klāsts un ticība tam, ko viņa dara, kas balstīta viņas pašas izziņas un pārmaiņu ceļā. Ievas veidotā programma ne tikai sniedz teorētiskus ieskatus un vērtīgus praktiskus ieteikumus ēšanas ieradumu maiņai, bet – kas brīžiem vēl būtiskāk – arī nomierina, kā sakot: “Hei, ar jums viss ir kārtībā, pat ja nav kārtībā. Jūsu grūtības nav svešas nevienam, jūsu klupieni nav nekas neparasts. Apziniet, saprotiet, pieņemiet tos un virzieties tālāk!”

Ieva Raubiško

Uzdāvini sev pārmaiņas!


✔️ video lekcijas par uzturu, vielmaiņu, apzinātu ēšanu un to, kā lauzt ieradumus

✔️ uzdevumi

✔️ meditācijas

✔️ vingrojumu komplekss

✔️ mans atbalsts un uzmundrinājums ikdienā

✔️ individuāla sazvanīšanās Tava progresa izvērtēšanai un individuālu ieteikumu sniegšanai;

Piesakies!

Viens maksājums

6 ikmēneša maksājumi


Ja nepieciešams rēķins vai radušies kādi jautājumi par programmu vai pieteikšanos, lūdzu, raksti uz [email protected]


Esmu tik pārliecināta par programmas efektivitāti, ka dodu 30 dienas naudas atgriešanas garantiju.
Ja būsi noskatījusies lekcijas un ar mani komunicējusi, uzdevusi jautājumus un metodes izmeģinājusi, taču izmaiņas nejutīsi, vienkārši uzraksti uz [email protected] un atmaksāšu visu līdz pēdējam centam.